Неділя, 21 серпня 2016 21:32

Книга Віталія Скоцика перемогла в престижному конкурсі

Читач книги Віталія Скоцика «Як нам жити в епоху змін?» матиме змогу зануритись у минуле України, проаналізувати її теперішнє і зрозуміти, що наш народ має зробити, щоб бути успішним у майбутньому. Про це  автор видання  розповів  у Одесі.

21 серпня лідер аграріїв Віталій Скоцик презентував свою книгу «Як нам жити в епоху змін?». Захід відбувся в рамках нагородження переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу «Українська мова – мова єднання», організованого Національною спілкою журналістів. Переможцем в номінації конкурсу: «Пошук. Істина. Наука» стала науково-публіцистична книга Віталія Скоцика.

«Я маю два десятки книжок і монографій, але книга «Як нам жити в епоху змін?» для мене особливо важлива. Вона народилася в останні два роки моєї політичної роботи, в якій я опираюся на зустрічі з людьми. Я об’їхав усю нашу країну чотири рази і зараз перебуваю на п’ятому колі поїздок. Колись мій учитель у політиці Іван Степанович Плющ написав книгу «Хто ми і куди йдемо?», наповнену знаками запитання. Під час цього свого великого турне Україною я спробував дати відповіді на всі ці запитання, які він поставив», - розповів Віталій Скоцик.

Його книга – це спроба пояснити, яке місце Україна повинна займати у світі, які унікальні ресурси та можливості вона має і яка стратегія приведе її до успіху. Видання буде дуже цікавим для всіх, кому не байдуже, як розвиватиметься світ у найближчі півстоліття і яке місце матиме Україна в ньому.

Автор видання глибоко аналізує помилки українського державотворення і підсумовує 25-річчя української Незалежності.

«Україна володіє всім необхідним для побудови сильної держави, але чому за 25 років її так і не побудовано? По-перше, у нас не було консолідованої нації. Розрізнений народ став нацією лише два роки тому. По-друге, у нас не було консолідованої і структурованої політичної системи. По-третє, ми не мали стратегії побудови чіткої моделі економіки», - каже Віталій Скоцик.

Він переконаний: Україна має ресурси для того, аби прогодувати 500 мільйонів людей і може стати гарантом продовольчої безпеки європейського континенту. Її місце – серед найбільш розвинених країн рівня Швейцарії, Канади, Німеччини, Австралії. Однак для цього їй треба чітко втілювати свою стратегію розвитку. Основи цієї стратегії кожен знайде в цій книзі.

Через підтримку справді народних ідеологічних партій українці повинні збалансувати політичну систему. За умови політичної волі з’явиться можливість розправитись із корупцією. Далі – стимулювання економіки в податковому і фінансовому вимірі. Метою економічних реформ має стати відхід від сировинної економіки, поява сильної переробної промисловості на основі аграрного сектору, - пише Скоцик.

На його думку, відштовхнувшись від конкурентних переваг, які дає агросектор, Україна в перспективі 20-30 років може перетворитися на високорозвинену інноваційну державу з диверсифікованою економікою. Рівень життя українців має дорівнювати показникам Німеччини, де середня зарплата складає 2000 євро.

«Для цього нашій економіці треба рости на 18% щороку. Але з нашими ресурсами навіть це можливо. За умови грамотного і фахового управління державою», - переконаний Віталій Скоцик.

Нагадаємо, щоб привести у владу професіоналів, Аграрна партія України почала формувати ради із фахівців усіх галузей економіки, гуманітарної сфери та культури. Зокрема, Медичну раду партії очолив учений-нейрохірург, Президент Національної академії медичних наук Віталій Цимбалюк. Спортивну раду – олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Стелла Захарова, а Мистецьку раду – композитор Олександр Злотник. Кожна з рад працює над розробкою стратегічної програми розвитку своєї галузі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.