Четвер, 11 жовтня 2018 14:19

Львівщина: Боротьба проти Аграрної партії – це боротьба проти України

11 жовтня відбулася 8 чергова звітно-виборча конференція Львівської обласної організації Аграрної партії. В її роботі взяли участь 86 делегатів.

 

Очільник Аграрної партії на Львівщині Мар’ян Лозинський прозвітував, що за останні 5 місяців з 20 районних організацій партія виросла до 32, аграрії уже працюють в 7-ми з 8-ми міст обласного підпорядкування, чисельність партійців зросла до 650. І попри всю дискредитаційну боротьбу, яка розгорнулася проти Аграрної партії в останній час, вона лише стає сильнішою і укріплюватиме і далі свої позиції.

«Ми проходимо непростий період і як партія, і як держава. Українське суспільство у великій небезпеці, як і століття тому є великий ризик знищення української державності через втручання зовнішніх сил. В цей же час незрозумілі експерименти в медицині, провали в освіті, так звані «реформи» в судовій та правоохоронних системах – виганять тисячі українців з України. Зупинити всі ці процеси можна лише будучи у владі, ми свідомі, що ніхто добровільно владу нам не дасть, але ми мусимо боротися за нашу державу, нашу землю, наших людей», - говорить голова Львівської обласної організації Аграрної партії Мар’ян Лозинський.

 IMG_20181011_135905.jpg

Партійці обговорили економічну і політичну ситуацію в країні та наболілі питання, які має вирішувати партія.

«Ми бачимо, як вимирає село. А це неприпустимо. Ми як політична сила маємо запропонувати як розвивати сільську місцевість. Але для початку мусимо вистояти самі, щоб прийти у владу і реалізувати свої програми. Ми закликаємо голову партії в майбутньому уважніше ставитися до свого оточення, щоб в наші ряди більше не попали люди, які потім почнуть «топити» і лідера, і партію», - говорить голова Василь Коцюруба.

 IMG_20181011_133157.jpg

Партійці Львівщини переконанні, суспільство має згуртуватися проти спільної небезпеки.

«Я в Аграрній партії 27 років. Сьогодні наше завдання консолідувати аграрних виробників, молодь, науковців. За останній місяць навколо Аграрної партії відбувався політичний резонанс, проти нас борються брудними методами, але і на всіх виконкомах, які були в цей час і сьогодні на конференції ми висловлюємо підтримку нашому лідеру – Віталію Скоцику, він наш бренд, наше обличчя», - говорить Григорій Сиділо.

 IMG_20181011_133436.jpg

Своє бачення розвитку і Аграрної партії, і України під час конференції висловила і молодь.

«Сьогодні молодь тікає з села і України, бо не бачить перспектив. Перше, що потрібно молодим людям – це можливість розвиватися. Я радий, що є Аграрна партія, яка дає нам змогу це робити. Для нас це інструмент і для власного розвитку, і для будівництва сильної держави», - говорить студент Львівського національного університету імені Франка Віталій Косович.

 IMG_20181011_133048.jpg

На конференцію завітали також гості з Рівненщини. 

«Будучи і членом Стратегічної ради і ради голів, я бачив з середини як відбувались всі ці маніпуляції і я скажу вам – це було бридко. Я дякую лідеру за витримку і стійкість і дякую всім, хто не повірили в маніпуляції і не піддались на провокації і я радий, що вистояла Львівщини», - говорить голова Рівненської обласної організації Аграрної партії Юрій Супрунюк.

 IMG_20181011_142003.jpg

Лідер Аграрної партії Віталій Скоцик наголосив, перемога Аграрної партії означатиме – перемогу України і її майбутнього.

«Хто знає як би розвивалася Україна якби Симона Петлюру не вбили в Парижі в середині минулого століття, хто знає як би розвивалась Україна якби В’ячеслава Чорновола спочатку не зрадили колеги в Верховній Раді, а потім не вбили на дорозі? За цим стояли ті, кому не потрібна сильна, незалежна Україна. Те, що сьогодні відбувається навколо Аграрної партії – це боротьба проти України, зрежисована в Москві. Але ми вистояли завдяки сильній команді і вірі у власні сили і не здамося і далі», - говорить Віталій Скоцик.

 IMG_20181011_131726.jpg

Під час конференції було висунено делегатів на XV-тий черговий З’їзд Аграрної партії, який відбудеться 21 жовтня у Києві.

2 коментарі

  • Коментувати володимир... П'ятниця, 12 жовтня 2018 21:11 Автор володимир...

    Пану Івану Сулятицькому привіт та респект!

  • Коментувати введіть своє імя ...володимир Четвер, 11 жовтня 2018 16:41 Автор введіть своє імя ...володимир

    Уособлювати себе із історичними постатями з минулого, як мінімум не коректно і як максимум
    по блюзнірськи НАПИНДЮЧЕНО і ганебно. Дехто ще пороху не нюхав справжньої політичної боротьби, не займав більш менш-пристойної державної посади.(за "Амаковські" борги мовчу) Мучеником ще за рано ставати. ШОУ минуться. Попри мнимі поширені успіхи партійної розбудови на Львівщині, чомусь на головній сторінці партії відсутні прізвища осіб, що очолюють районні організації в області і не тільки Львівській. Можливо тому що тільки на папері. Жодної газети, палатки, заходу. Пустота і "туман яром"... Моральний авторитет Юхновський не даремно говорить, що "Наш голосний, фразеологічний та в більшій частині нещирий, бо ділами не попертий патріотизм мусить уступити місце поважному, мовчазному, але глибоко відчутому народолюбству, що виявляє себе не словами, а працею".

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.