Понеділок, 23 жовтня 2017 17:14

На Чернігівщині Аграрна партія висуває найбільше кандидатів у депутати

На Чернігівщині Аграрна партія на виборах до ОТГ 29 жовтня висуває 250 кандидатів в депутати у 14 громадах, у тому числі у трьох міських - Ічнянській, Бобровицькій та Семенівській. Також партія висуває трьох претендентів на посади голів громад. Це найвищий показник по Україні.

«Кандидати від Аграрної партії – це люди, які розуміють місцеві проблеми, оскільки живуть і працюють у громадах, а отже, і нестимуть відповідальність за кожен свій крок. Це справжня альтернатива намісникам влади та олігархічної опозиції», - зазначив під час візиту на Чернігівщину лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

ELU 9903 result

Якщо чекати лише субвенцій з державного бюджету, громада розвиватися не буде, - переконана голова Куликівської районної ради, кандидат на посаду голови ОТГ Наталія Халимон.

«Очільник громади має бути передусім менеджером і вміти заробляти гроші. Це як у сім'ї: якщо жити на одну зарплату, грошей завжди буде не вистачати, інша справа до зарплати додати підсобне господарство», - говорить Наталія Халимон.

ELU 9152 result

Під час зустрічі з лідером партії кандидат представила свою програму розвитку, в якій: запуск пекарні, створення кооперативів у віддалених селах, будівництво асфальтного заводу. Також тут хочуть створити комунальне підприємство зі службами благоустрою, ремонтно-дорожньою, ритуальною, відділом аварійного випилюваня дерев і переробки відходів на щепу, сміттєсортувальну та сміттєпереробні лінії. У планах також створення муніципальної поліції.

Депутат обласної ради Віктор Кияновський під час зустрічі в Ічні відзначив важливість командної роботи для втілення програм кандидатів.

«На минулих місцевих виборах Аграрна партія уже провела 9 депутатів в обласну раду. Наша фракція – це команда молодих, досвідчених управлінців, які працюють на благо області. Ми всіма способами підтримуємо наших однопартійців і на місцях. Важливо, щоб в нових громадах також були сформовані сильні команди», - говорить Віктор Кияновський.

ELU 9402 result

Заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур наголосив, що саме аграрії боряться за збереження села.

«За статистикою, сільське населення уже скоротилося з 40% до 30%. Ті реформи, від яких зараз трусить країну, ведуть до того, що село зникне. Нам не байдуже, чи будуть у селах школи і лікарні. І ми маємо об’єднатися, щоб захистити найдорожче», - говорить Арсен Дідур.

ELU 9054 result

Під час візиту на Чернігівщину лідер Агарної партії також побував на підприємстві «КРОК-УКРЗАЛІЗБУД» у Прилуцькому районі. Відставний військовий, вийшовши на пенсію, підняв це господарство – на місці розвалених корівників постало одне з найкращих підприємств на Чернігівщині.

«Ми з дружиною разом уже 60 років. Я ніколи не зраджував їй. Дружина у мене одна на все життя, як і партія», - говорить генеральний директор ТОВ «КРОК-УКРЗАЛІЗБУД Михайло Андрієвський.

ELU 9707 result

Також лідер Аграрної партії відвідав господарство ТОВ «Земля і воля» і зустрівся з Бобровицькою громадою. Гендиректор господарства, Герой України Леонід Яковишин особисто вів захід.

«Наше підприємство в цьому році підвищило орендну плату в два рази – до рекордних 18%. Думаю, такого немає ніде в Україні. Наша багаторічна робота дозволила підприємству вийти на прибутковий рівень, і ми прагнемо, щоб і власники землі відчували її цінність і отримували достойний дохід. Людина за пай отримуватиме близько 32 тисячі гривень на рік. Це більше, ніж річна пенсія від держави, яку отримують багато наших земляків. Підвищення орендної плати автоматично збільшить дохідну частину бюджету громади, тож дуже важливо, щоб її очолювала порядна людина, яка не буде красти і розумно розпоряджатиметься грошима», - відзначив Леонід Яковишин.

ELU 0120 result

Гендиректор «Землі і волі» підкреслив, що підтримує кандидата від Аграрної партії, нинішню голову райради Тетяну Ковчежнюк, яка претендує на посаду голови Бобровицької міської громади. Він анонсував створення Фонду для малозабезпечених та поділився своїм баченням, як повинна працювати міліція, освіта та медицина в громаді. Тетяна Ковчежнюк у своєму виступі пообіцяла розпочати свою роботу з формування ефективної управлінської структури у громаді.

«Наша громада немаленька – це 24 тисячі людей. Нам треба буде створити нову структурну управлінську одиницю. Але ми маємо досвід – впораємося. Далі у нас буде програма з будівництва доріг, і можливості для цього є», - сказала Тетяна Ковчежнюк.

ELU 0172 result

Лідер Аграрної партії Віталій Скоцик відзначив, що партія буде всіма доступними їй методами добиватися, щоб у громад було більше ресурсів для розвитку.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.