Середа, 01 серпня 2018 16:15

На Дніпропетровщині обрали нове партійне керівництво

31 серпня на Дніпропетровщині відбулась обласна звітно-виборча конференція Дніпропетровської обласної організації Аграрної партії. Новим головою делегати обрали депутата Криворізької районної ради Олександра Чекригіна.

«Проголосувавши одностайно і делегувавши мене на посаду голови Аграрної партії в Дніпропетровській області, ви висловили мені велику довіру. Я хотів би дуже подякувати команді однопартійців Кривого Рогу, зокрема, моєму наставнику і партійному натхненнику, попередньому очільнику обласної організації Володимиру Сергійовичу Мельнику», – зауважив під час конференції Олександр Чекригін.

 

Своїм головним завданням новобраний голова називає подальшу розбудову партії в області та збільшення впливу Аграрної партії на ухвалення рішень місцевої влади задля поліпшення життя людей.

«Це дійсно складна ділянка роботи. Формування партійної структури, підняття довіри людей, збільшення кількості членів Аграрної партії з подальшою підготовкою їх у депутати рад селищних, районних, міських, обласних, а також входження до адміністрацій різного рівня. Це величезні завдання, і вони здійсненні. Прагнення до виконання поставлених завдань, орієнтація на максимальний і якісний результат – це риса, притаманна Аграрній партії», – каже Олександр Чекригін.

1 коментар

  • Коментувати введіть своє імя ...Олександр Вовк Середа, 01 серпня 2018 17:22 Автор введіть своє імя ...Олександр Вовк

    Кажуть, рух - це життя. Рух вгору по кар`єрних сходах - це, мабуть, одне з найприємніших її проявів. Все, чого Ви досягли на своїй роботі - результат великої праці, наполегливості і впевненості в собі. Бажаємо Вам процвітання, легкого шляху вгору без зайвих і невірних поворотів, а також удачі в житті особистої - без неї не буде стимулу в роботі. Слава Україні.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.