П'ятниця, 26 серпня 2016 20:12

На Харківщині обрали нове керівництво Аграрної партії

26 серпня у Харкові відбулась обласна звітно-виборча конференція. Новим головою Харківської обласної організації Аграрної партії обрали фермера та воїна-афганця Михайла Золотарьова.

«Ми повинні розуміти, що не можна залишатись осторонь політичних процесів в такий складний для країни час.  Аграрна партія - як представник аграріїв повинна і займе гідне місце в політичному соціумі - це вимога сьогодення. Саме аграрний сектор є основним наповнювачем державного бюджету. Аграрії вміють працювати і будувати, і повинні прийти до влади на всіх рівнях – лише так ми зможемо подолати економічну руїну, забезпечити зростання життєвого рівня українців», - розповів Михайло Золотарьов.

Заступниками стали Віталій Буханцов та Леонід Лисаченко.

«Зараз наше першочергове завдання розбудова партійної структури, реєстрація партійних осередків. Обрання голови це лише початок. Ми, аграрії Харківщини, і всі кому небайдужа доля нашого краю повинні зробити все для утвердження Аграрної партії в нашому регіоні, за нами майбутнє», - зауважив Віталій Буханцов.

Лідер Аграрної партії Віталій Скоцик привітав харків’ян з успішним проведенням виборів керівництва обласної організації.

«Михайло Золотарьов - знаний овочівник та виноградар, чесна і порядна людина і я впевнений, що під таким керівництвом обласна організація, якій уже 19 років отримає нове дихання. Щоб втілити в життя нашу стратегію розвитку країни  ми маємо на парламентських виборах отримати не менше третини голосів. Важливо, щоб всі області спрацювали однаково добре, тоді ми отримаємо очікуваний результат. Попереду у нас багато роботи», - зазначив Віталій Скоцик. 


Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.