Вівторок, 10 жовтня 2017 18:43

На Полтавщині Аграрна партія висуває 71 кандидата в депутати

На виборах до об’єднаних територіальних громад 29 жовтня Аграрна партія висуває 71 кандидата в депутати у 8 громадах Полтавської області.

 

Про це повідомив голова Полтавської обласної організації Аграрної партії Віктор Скочко під час візиту на Полтавщину лідера партії Віталія Скоцика.

«Ці вибори для нас – бій за Україну, бо більше її нікому боронити. Це ми, працюючи на землі, підтримуємо соціальну сферу, культуру, спорт, армію. Україна має землю і надра, має все, щоб бути успішною. І мені болить душа, що ми елементарно не можемо забезпечити людей з їхніми мізерними пенсіями. Досить голосувати за пісочниці! Треба приводити до влади тих, хто вміє будувати державу і дбає про людей», - підкреслив Віктор Скочко.

22386281 1460188447405437 2106997809 n

Лідер Аграрної партії Віталій Скоцик у своєму виступі наголосив, що альтернативи децентралізації немає, і те, яким стане життя громад після об’єднання, значною мірою залежить від людей, які будуть обрані.

«Сьогодні 80% громад, які об’єдналися, на жаль, не є самодостатніми. Разом з тим, чверть громад елементарно не використовують ресурсів і можливостей, які у них є, бо просто не вміють це робити», - каже Віталій Скоцик.

klhgikfudyh

Політик анонсував проведення навчань для депутатів і кандидатів у депутати від Аграрної партії з питань бюджетування та розробки інвестиційних проектів.

У рамках візиту лідер Аграрної партії побував у селі Сенча Лохвицького району. Це село уже багато років потерпає від екологічних проблем. У Сенчі розміщено 98 із 114 свердловин у Лохвицькому районі.

«У колодязях у багатьох людей замість води – нафта. У минулому році вперше за моє життя пересохла в двох місцях річка Сула. Ґрунтові води пішли у використані свердловини. Селу потрібен нормальний водогін», - говорить керівник Лохвицької районної організації Аграрної партії Юрій Ус.

Сьогодні уся рента від використання надр надходить до загальнонаціонального бюджету, а села, в яких працюють газовики і нафтовики, не отримують від їхньої роботи жодної вигоди.

22359453 1459844837439798 955802431 n

«Наша фракція в обласній раді була вимушена блокувати видачу дозволів на розробку свердловин, поки компанії не погоджувались укладати угоди соціального партнерства, які б передбачали розбудову інфраструктури в селах – будівництво водогонів та відновлення доріг, розбитих технічним транспортом», - розповів депутат обласної ради Олександр Ківшик.

З Нового року в силу вступить закон, який передбачає, що в місцевий бюджет надходитиме 3% ренти. Разом з тим, в Аграрній партії виступають за збільшення відрахувань, які лишатимуться на місцях, до 15%. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.