П'ятниця, 30 вересня 2016 14:08

На Вінниччині переобрали партійне керівництво

30 вересня у Вінниці відбулась звітно-виборча конференція Вінницької обласної організації Аграрної партії України. Новим головою делегати обрали Сергія Гуцола, який досі був заступником.

 

Попередній очільник обласної організації, директор Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук Олександр Корнійчук склав повноваження за власним бажанням.

 

«Зараз дуже непростий час для аграріїв, і коло обов’язків очільника обласної організації дуже велике. Я працюю на постійній основі в державній установі і практично поєднувати ці дві посади фізично не встигаю. Тому я прошу делегатів прийняти мою відставку», - зазначив Олександр Корнійчук.

 

Віталій Скоцик подякував Олександру Корнійчуку за плідну роботу.

 

«За час, коли Олександр Корнійчук очолював обласну організацію, партія показала гарні результати на місцевих виборах. Ми маємо повноцінну фракцію в обласній раді. Ми маємо депутатів у 21 районі, три голови райрад, три заступники голів – це уже потужна сила. Я щиро вам вдячний за роботу. Разом з тим, перед новим головою стоять не менш складні виклики, і йому знадобиться багато сил», - зазначив Віталій Скоцик.

 

Новообраний голова своїм першочерговим завданням вважає підготовку до майбутнього страйку аграріїв.

 

«Село – не лише колиска української державності. Село – головний донор української економіки. Не виживе село, не виживе і Україна. Тому нам потрібно максимально мобілізувати зусилля і спільно довести владі, що нас не можна ігнорувати. Ми як Аграрна партія на страйку повинні іти першими, ми повинні показати, що відстоюємо інтереси людей, які живуть і працюють у селі, й інтереси нашої держави», - зазначив Сергій Гуцол.

 

Нагадаємо, 4 жовтня аграрії вийдуть на загальнонаціональний страйк. Головні вимоги: ухвалити законопроект 3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, у тому числі сільгоспвиробників» до кінця 2016 року; повернути систему оподаткування аграрного сектору, яка діяла до 1 січня 2015 року і продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до того часу, поки не буде розроблено всього комплексу законодавчих актів, необхідних для завершення земельної реформи. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.