Субота, 04 червня 2016 18:03

Очільником Аграрної партії на Київщині обрали Олега Корбана

4 червня на Київщині відбулась обласна звітно-виборча конференція. Новим головою обласної організації Аграрної партії став Олег Корбан.

EP4E5704"Мені 52 роки. Я займався різними напрямками діяльності. Свого часу  створив компанію з переробки і реалізації нафтопродуктів, в якій працювало біля 5 тисяч людей. На початку 2000-х  компанію я продав і пішов працювати в муніципальний менеджмент. Спочатку працював в Голосіївській районній раді, пізніше в Київській облдержадміністрації. Окрім цього активно займався розвитком спорту, зокрема, баскетболу - грав у "Будівельнику". Зараз очолюю Федерацію Гольфу. Київщину знаю. Вона доволі складна через близькість до столиці. Звісно є і низка плюсів у цьому», -  розповідає Олег Корбан.

Своїм першочерговим завданням Олег Корбан називає розбудову партійної організації.

«Сьогодні головне -  це довіра суспільства. А довіряють люди передусім господарям. Аграрії власне і є такими господарями. Я працюватиму над тим, аби зібрати в області довкола аграріїв команду професіоналів з різних галузей, які користуються також  повагою у людей. Адже лише командно і з підтримкою суспільства можна досягати успіхів на виборах і реалізовувати свої плани», - зазначив  новообраний голова.

EP4E5588Нагадаємо, що до сьогодні головою Київської обласної організації Аграрної партії України був Руслан Голуб, який 27 квітня написав заяву про складання своїх повноважень.

«Ще з 90-х років я завжди був впевнений, що хребтом України є земля і люди. Кілька останніх років я виношував ідею необхідності формування партії, яка буде працювати для реалізація потенціалу нашої країни в інтересах українського народу. Я народився в Україні і я хочу жити в державі Україна, я хочу щоб тут жили мої діти. Коли ми почали відроджувати Аграрну партію, я без вагань очолив обласну організацію, щоб запустити  в області роботу. Але я не політик, я виробничник. Сьогодні я уже маю змогу повернутись у виробництво і знати, що партія розвиватиметься далі, а я як виробничник буду робити все для підтримки партії», - запевнив Руслан Голуб.

Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик подякував Руслану Голубу за роботу і привітав новообраного голову. Лідер аграріїв наголосив, що Київська область повинна стати обличчям партії.

«Зараз ми паралельно переформатовуємо Київську міську організацію. До нас прийшли авторитетні люди з різних галузей.  Завдання і міської, і обласної організації наситити столицю інформацією про Аграрну партію. Пояснити нашу ідеологію мешканцям столиці», - зазначив Віталій Скоцик.

Також делегати затвердили заступників голови обласної організації та обласний виконком. Окрім цього на конференції партійці обговорили свої подальші плани та завдання.

EP4E5779«Україна - аграрна держава і це просто нонсенс, що аграрії не мають впливу на політику. Ви добре пам'ятаєте, що саме в той час, коли Аграрна партія була в парламенті, були закладені основи розвитку галузі і стабілізації економіки. Потім ми відійшли від політики і ви самі бачите до чого це призвело. Ми повинні рятувати не тільки аграрну галузь, але і всю країну», - розповів  Герой України, екс-голова Аграрної партії Юрій Карасик.

Передусім в країні потрібно створити сприятливі податкові умови для ведення бізнесу і впровадити реальну децентралізацію. Зазначив у своєму виступі член Політради Аграрної партії Володимир Шандра.

EP4E5561«Олігархічні сили, які контролюють парламент ніколи не жили за законами, які вони приймають. Наша загальна система оподаткування чи не найгірша у світі. Ще одна страшна проблема України - це захист приватної власності. Сьогодні ніхто не впевнений, що після зміни влади він не втратить свій  бізнес чи майно. Так не повинно бути. Також ми мусимо провести децентралізацію, реальну -  з фінансовими можливостями для громад і звичайно з громадським контролем», - наголосив Володимир Шандра.

Лідер аграріїв Віталій Скоцик зауважив, що часу на зволікання немає. Економічна ситуація в країні вимагає рішучих дій. Якщо зараз не почати реальних кроків з виведення економіки з кризи, розплачуватись за помилки сьогоднішніх політиків будуть не лише наші діти, а й внуки і правнуки.

EP4E5787«В минулому році уряд прогнозував ріст економіки на цей рік на рівні 0,7-2.2%. За результатами першого кварталу ми побачили падіння у 9,9%. Очевидно, що нічого для стабілізації економіки не зроблено. Наше завдання зупинити падіння економіки і дуже швидко почати ріст. Нас навіть не врятує щорічне зростання у 4-5%, як, приміром, у Польщі. Ми загнані в таку ситуацію, що, якщо ми хочемо вижити - ми повинні показати економічне диво. Я проаналізував економічні прориви різних країн  - в жодної з них не було наших ресурсів, було лише бажання і менеджмент. Уявіть, що можемо зробити ми маючи 25% світових чорноземів, 120 видів корисних копалин і одну з найрозумніших націй у світі», - зазначив Віталій Скоцик..

Політик наголосив, що для реалізації задуманого партія повинна отримати на парламентських виборах не менше 30% голосів виборців, лише так можна прийняти необхідне законодавства, яке закладе передумови розвитку бізнесу і дасть змогу делегувати у виконавчу владу ефективних менеджерів, які і виведуть Україну з хронічної економічної кризи.  

 

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.