Середа, 05 вересня 2018 18:31

Одеса: Аграрна партія – не пристанище для політичних аферистів

Аграрна партія, яка впевнено входить у трійку лідерів протягом останніх п’ятьох хвиль виборів до ОТГ і має близько 5000 депутатів місцевих рад, стала об’єктом атак проросійських сил.

 

Про це заявив лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик 4 вересня в Одесі під час прес-конференції в інформаційному агентстві «Одеса-Медіа».

«Аграрна партія досить яскраво засяяла на політичному небосхилі, починаючи з жовтня 2014 року. Росія не змогла виграти війну через збройну агресію та економічні атаки проти України. І тепер у неї єдиний шанс – отримати реванш через президентські та парламентські вибори 2019 року. Взявши Аграрну партію під контроль, а якщо не вдасться – збивши Аграрну партію з політичного поля, проросійські сили фактично отримали б ті розклади, які були у 2014 році», – пояснив Віталій Скоцик.

 

В прес-конференції також взяли участь голови Одеської, Херсонської, Миколаївської та Дніпропетровської обласних організацій.

«За останні три роки, як активно працює наша організація, було близько чотирьох спроб змінити владу. Але ми змогли цьому протистояти. Велику роль тут зіграв правильний і чіткий підхід підбору людей в партію. Завдяки цьому ми продовжуємо вигравати вибори в ОТГ, де на сьогоднішній день маємо вже 50% підтримки. Це результат. І це викликає великий інтерес до нас», – зазначив голова Херсонської обласної організації Аграрної партії України Микола Халупенко.

 

За словами Віталія Скоцика, все почалося з того, йому запропонували чималу суму за співпрацю з проросійськими силами. Після того як голова відмовив, почалася спроба захоплення влади партії. Підбурювали осередки, голів обласних організацій, спробували створити негативний імідж голові партії тощо. Але завдяки пильності та відданості партійців, які звернулися із заявами та вимогами, цю політичну агресію вдалося вичислити, – повідомив Віталій Скоцик.

«Політтехнолог Медведчука Володимир Грановський розпочав співпрацювати з Аграрною партією, коментуючи це тим, що він зробив вже достатньо помилок у своєму політичному житті і нарешті хоче, щоб до влади прийшли нормальні люди. Натомість пішли у хід різні брудні технології. Так, спробували зробити заміну статутних органів партії, таких як Президія і Політрада, дорадчими органами партії. Коли стало зрозуміло, що і ця технологія не працює, відбулася спроба політичного тиску на засіданні Політради. А коли і це не вдалося, вирішили піти шляхом збиття голови Аграрної партії, якому перед тим пропонували за гроші покласти партію під політичні сили, прив’язані до Віктора Медведчука і Юлії Тимошенко», – пояснив політик.

«Ми бачимо, що дорадчі органи, які було створено і які мають радити і працювати під керівництвом голови партії, свідомо спровокували ситуацію, яка породила чутки та дезінформацію», – зазначив голова Одеської обласної організації Аграрної партії України Василь Калашник і додав, що сьогодні всі місцеві партійні організації однозначно підтримують лідера Аграрної партії України Віталія Скоцика.

 

Заступник Голови Аграрної партії, відповідальний за роботу з регіонами, Олег Корбан використав свої повноваження і провів низку засідань з керівниками обласних організацій без голови партії, – констатував Віталій Скоцик.

«Обласним керівникам нагніталися різні нісенітниці, в тому числі, що голова партії погодив з Ігорем Коломойським злиття Аграрної партії України із партією «УКРОП». Хоча жодних розмов про злиття з партією «УКРОП» чи з будь-якою іншою політсилою не відбувалося», – наголосив лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик.

 

Проаналізувавши всі звернення, Аграрна партія запланувала подальші кроки для очищення від проросійських сил. Зокрема: провести засідання Політичної ради Партії, яке призначено на 13 вересня поточного року, переобрати нових членів партії, надати роз’яснення по роботі Володимира Грановського та припинити будь-яку співпрацю з проросійськими силами.

«Аграрна партія – це партія всього народу. Ми розвиваємося. Ми йдемо до перемоги. І взяли на себе чітку відповідальність збудувати успішну, заможну і самодостатню Україну», – підсумував голова Дніпропетровської обласної організації Аграрної партії Олександр Чекригін.

 

Аграрна партія України – не пристанище для політичних аферистів. Кожну спробу підірвати лад в Партії буде локалізовано, – одноголосно заявили учасники прес-конференції.

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.