Субота, 08 вересня 2018 19:58

Олександра Чекригіна обрано головою Дніпропетровської обласної організації Аграрної партії

8 вересня в Кривому Розі відбулась обласна звітно-виборча конференція Дніпропетровської обласної організації Аграрної партії. Новим головою делегати обрали депутата Криворізької районної ради Олександра Чекригіна.

«Я вірю в Аграрну партію, як і в Україну. Це партія, яка може об'єднати! З такими людьми, як у нас, з такою потужною молоддю, з вірою у нас людей ми просто приречені на успіх», - зазначив Олександр Чекригін під час конференції.

Участь у конференції взяв і лідер Аграрної партії, який привітав новообраного голову і зауважив, що попереду його чекає нелегка робота.

«Ви берете цю нішу в непростий час. Проти нас активно борються різними методами, але це і показник того, що нас бояться», - зауважив голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

41313788 258230141687978 7657434017364443136 n

Своїм головним завданням новообраний голова називає подальшу розбудову партії в області та збільшення впливу Аграрної партії на ухвалення рішень місцевої влади задля поліпшення життя людей.

«Це дійсно складна ділянка роботи. Формування партійної структури, підняття довіри людей, збільшення кількості членів Аграрної партії з подальшою підготовкою їх у депутати рад селищних, районних, міських, обласних, а також входження до адміністрацій різного рівня. Це величезні завдання, і вони здійсненні. Прагнення до виконання поставлених завдань, орієнтація на максимальний і якісний результат – це риса, притаманна Аграрній партії», – каже Олександр Чекригін.

2 коментарі

  • Коментувати введіть своє імя ...володимир Понеділок, 10 вересня 2018 18:29 Автор введіть своє імя ...володимир

    уточнення. 10 вересня 2018 року Божого від Рождества Христового!

  • Коментувати введіть своє імя ...володимир Понеділок, 10 вересня 2018 18:17 Автор введіть своє імя ...володимир

    Сьогодні 10 березня пан голова знехтував зустріччю із партійцями західного регіону. Більше 20-ти чоловік із різних областей, члени політради недочекались в аеропорту партчиновника. Відсутність внутрішньої комунікації, вимкнуті телефони та безлад - реалії "успішного " керування.. Люди в чергове розчарувались, бо спілкування не вийшло, відповіді на гострі питання не даються, рани не загоються . Видно такий демос не заслуговує уваги вождя. А Ви кажете європейська освіта.....

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.