Четвер, 10 листопада 2016 23:08

Організатора мітингу проти «рибної мафії» в Херсоні побили після приїзду Гройсмана у місто - Сіленков

Увечері 10 листопада на першого заступника голови Херсонської обласної ради Василя Зеленчука скоїли напад. Депутат зараз перебуває в реанімації, однак критичних загроз для життя уже нема. Про це повідомив екс-губернатор Херсонщини Борис Сіленков.

«Мені подзвонили херсонські журналісти і повідомили, що на Зеленчука напали і що він у лікарні. Я перетелефонував головному лікарю, він підтвердив, що Василь Зеленчук – у реанімації. Але запевнив, що його життю нічого не загрожує. Востаннє я розмовляв із самим Зеленчуком сьогодні близько 14.30, він розповідав про мітинг, який проводив уранці», - зазначив Борис Сіленков.

Борис Сіленков пов’язує побиття заступника голови облради з його професійною діяльністю. Зокрема, сьогодні під час офіційного візиту в Херсон прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана  Зеленчук організував мітинг перед Морською академією, щоб привернути увагу Кабміну до проблем «рибної мафії»  на Херсонщині.

«За участі Зеленчука було відсторонено від посади керівника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області Богдана Артющика. Облрада проводила службове розслідування стосовно цього чиновника. Зараз справу розглядає профільне міністерство. Зеленчук активно боровся проти так званої «рибної мафії» і хотів поставити крапку в питаннях розкрадання природних ресурсів на Херсонщині – піску та лісів. На минулому тижні він публічно заявив, що боротиметься з «лісовою мафією». Сьогодні він вивів близько 100 людей на мітинг, щоб привернути увагу прем’єра до цих проблеми», - каже Борис Сіленков.

За словами Бориса Сіленкова, ще одним питанням, у якому Зеленчук міг нажити собі ворогів, було нещодавнє рішення облради забрати в облдержадміністрації функцію розпорядження спільним майном територіальних громад. Як відомо, відповідно до закону «Про місцеве самоврядування», обласна рада делегує певні повноваження держадміністрації. На своїй сесії Херсонська обласна рада ухвалила рішення забрати в адміністрації управління комунальною власністю в територіальних громадах. Було створено відповідний відділ, який, як перший заступник, очолив Василь Зеленчук. Це теж могло не всім сподобатись, - вважає Борис Сіленков.

Фото: ПІК

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.