Субота, 06 серпня 2016 18:16

Під тиском аграріїв урядовці можуть "відкотити" податкову систему назад

Уряд пообіцяв зберегти спецрежим ПДВ для тваринництва та низки інших напрямків. Повідомив голова Аграрної партії Віталій Скоцик перебуваючи із візитом на Полтавщині. Це стало результатом засідання спільної робочої групи аграріїв та урядовців, яка відбулася  5 серпня під головуванням першого віце-прем’єра Степана Кубіва.

"Наразі, під час переговорів,  урядовці погоджуються зберегти спеціальний режим ПДВ на 2017 рік  для тваринництва, виноградарства, цукрової галузі і всіх напрямків, не пов’язаних зі звичайним рослинництвом", - сказав лідер аграріїв.

Водночас, політик наголосив, що одних обіцянок мало, "ми їх вже проходили" і аграрії "не заспокояться" поки не побачать їх в законодавчих актах.

"Я особисто не вірю в жодні обіцянки, доки вони не будуть затверджені Верховною Радою, не будуть узаконені в Податковому кодексі і не стануть частиною бюджетної резолюції на 2017 рік. Те, що переговори відновили після нашого відкритого листа - це добре, але ми не дозволимо перетворити їх на чергове "водіння аграріїв за носа", як це було минулого року", - додав політик.

Віталій Скоцик каже, що у вересні Всеукраїнський аграрний форум вирішить, коли виходимо на страйк, якщо пропозиції профільних асоціацій не буде реалізовано.

"Якщо буде хоч найменший ризик того, що уряд спробує обманути аграріїв ми виведемо на вулиці людей і техніку. Ми будемо боротись доти, поки наші вимоги не будуть реалізовані. Поки бюджет на 2017 рік   не буде прийнятий із врахуванням вимог представників бюджетоутворюючої галузі, на якій тримається економіка країни", - запевнив Віталій Скоцик.

Нагадаємо, ситуація зрушилася з "мертвої точки" після того, як Аграрна партія підготувала відкритий лист  до вищого керівництва держави - Президента, парламенту та уряду, щодо ініціювання реального, а не декларатив миного діалогу з аграріями.  У відкритому листі йшлося про податкове законодавство, а також бюджетну резолюцію 2017, які мають враховувати інтереси бюджетоутворюючої галузі України – АПК. Представники Аграрної партії попередили про всеукраїнський страйк після завершення жнив у разі подальшої "глухоти" уряду.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.