Четвер, 17 грудня 2015 16:26

Під тиском аграріїв депутати відмовились змінювати Податковий кодекс

 

Бюджет-2016 прийматимуть на основі чинного Податкового кодексу. Таке рішення сьогодні під тиском вулиці ухвалили у Верховній Раді.

Це справжня перемога аграріїв, - заявив лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик на мітингу.

“Сьогодні під стіни парламенту приїхало понад 15 тисяч людей з усіх куточків України. Це люди, які працюють на землі і годують Україну. Верховна Рада цього разу їх почула. Це справжня перемога аграріїв. Ми домоглися збереження спеціального режиму ПДВ і спрощеної системи оподаткування. Маємо консолідовану позицію і будемо контролювати парламент та уряд”, - сказав Віталій Скоцик.

Він також висловив здивування, чому з парламентської аграрної групи, що представлена 42 народними депутатами, до людей вийшло лише троє.

“Це Леонід Козаченко, Олександр Бакуменко, що є членами Аграрної партії, а також Микола Кучер. Чиї інтереси представляють усі інші 39 “аграрні депутати” незрозуміло”, - зазначив Віталій Скоцик.

Нагадаємо, сьогодні під стінами Верховної Ради відбувся багатолюдний мітинг організований профільними аграрними асоціаціями та Аграрною партією України.

Голова страйкового комітету, заступник голови Аграрної партії України Денис Марчук підкреслив, що вдалося уникнути економічного і соціального колапсу.

“Важко уявити, що б ми отримали, коли б народні депутати пішли на поводу в уряду. Ми втратили б тваринництво. Національна валюта знецінилися б щонайменше на 50 %. Понад 100 тисяч українців залишилися б без роботи, а більшість населення опинилося б за межею бідності, бо ціни б виросли щонайменше на 45 %”, - сказав Денис Марчук.

Аграріїв підтримали підприємці, медики, лікарі та незалежні профспілки. Вимогою мітингувальників було недопущення ухвалення змін до податкового законодавства, зокрема скасування спеціального режиму ПДВ та спрощеної системи оподаткування з 1 січня 2016 року, оскільки такі зміни, на думку учасників мітингу, призвели б до різкого падіння виробництва, масового безробіття і стрімкого подорожчання основних продуктів харчування.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.