Субота, 15 вересня 2018 13:25

Політрада Аграрної партії очистила ряди від людей пов’язаних з Медведчуком

На засіданні Політичної ради Аграрної партії України 13 вересня, було очищено ряди від людей Медведчука і визначено дату з’їзду партії.

 

За антистатутну діяльність Політрада виключила з лав партії заступника голови Олега Корбана, членів Політради Аліма Міщука, Михайла Поживанова, Сергія Гайдая, Володимира Шандру та Стеллу Хлус.

«Їх запрошували на засідання Політради для пояснень, однак запрошення вони проігнорували, а зараз, підозрюю, намагатимуться розгойдати інформаційну хвилю про начебто нелегітимність сьогоднішніх рішень партійців. Хочу наголосити, що Аграрна партія України ніколи не стане п’ятою колоною Кремля і жорстко реагуватиме на спроби московської агентури завадити нам проводити самостійну політику. Одностайне голосування показало, що правда на нашому боці», - зазначив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

received 303001843617931

Заслухавши доповідь Контрольно-ревізійної комісії було вирішено скасувати рішення Політичної ради від 15 серпня.

«Основною причиною конфлікту, який розгорнувся в Аграрній партії стало засідання Політради від 15 серпня та факт підписання його рішень Корбаном та Гайдаєм, а не головою партії, як це передбачено статутом і інструкцією з діловодства. Контрольно-ревізійною комісією було встановлено, що питання, які виносились на  засідання пропонувались не Президією як це передбачено Статутом, а радою голів, яка є консультативно-дорадчим органом і не наділена такими повноваженнями. Крім того початок було затримано, через засідання консультативно-дорадчого органу, що комісія трактує як політичний тиск на голову партії», - зазначив у своїй доповіді голова контрольно-ревізійної комісії Петро Мокляк.

 

received 268570997096022

За словами Петра Мокляка, підписання рішень Корбаном і Гайдаєм вчинено з порушенням статуту і з перевищенням повноважень тому є нелегітимним. За поданням КРК Політрада ці рішення скасувала.

«Аграрна партія - це перша партія в моєму житті, і я скажу, що все зло від тих, хто бродить з партії в партії. Якщо люди приносять партії зло, їх потрібно виключати», - зазначила представниця Полтавської області Людмила Милашевич.

received 488203058322167

За пропозицією членів Політради, КРК зробила висновок, щодо рішень виконкомів при висловлення недовіри голові партії.

 

Згідно з висновком КРК, рішення, які приймали Виконкоми не є в їх компетенції, це прерогатива винятково конференції, тож такі рішення є антистатутними. За таку антистатутну діяльність було звільнено голів Волинської, Віницької, Хмельницької, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернігівської, Чернівецької, Кіровоградської, Київської обласної та Київської міської організацій, розпущено заступників голів, виконкоми та КРК цих організацій. Також в цих областях призначено в.о. голів до проведення звітно- -виборчих конференцій.

«Якщо керівник обласної організації порушив статут, йому не місце в партії, шановний голово – зрозумійте у них немає мети захопити партію, їх мета розвалити партію, щоб захопити голоси наших виборців, я вас дуже прошу прийміть жорстке рішення», - зазначив у своєму виступі заступник голови Херсонської обласної організації Ігор Калінін.

received 692599937786355

Партійці Аграрної партії переконані проти тих, хто намагається здати партію проросійським силам потрібно приймати жорсткі міри.

«Сьогодніі на засіданні є Закарпаття, є Луганськ, є Рівне і є Донецьк. Аграрна партія як і Україна не ділиться на Захід і Схід, ми ділимось лише на тих, хто любить Україну і ні. Бо ми розуміємо, що проти нас борються ті, кому сильна Аграрна партія не потрібна», - зазначила голова Луганської обласної організації Аграрної партії Віта Сліпець.

received 2018045198235357

Також Політрада скасувала свої Положення про дорадчі органи – Раду голів та Стратегічну раду, створила комісію з підготовки статуту, змінила склад Президії Політичної Ради та призначила 15 черговий з’їзд Політрада на 21 жовтня та затвердила норму представництва, яка буде доведена до областей.

received 689846074728418

Варто зазначити, що напередодні довелося змінити місце проведення Політради через відмову інституту Інституту водних проблем і меліорації НААН надати приміщення. Однак про перенесення засідання усіх учасників завчасно попередили, і роботу почали після при наявності кворуму.

41801909 470776626747703 5326064557221740544 n

 

 

7 коментарі

 • Коментувати Іван Сулятицький ... Субота, 22 вересня 2018 01:05 Автор Іван Сулятицький ...

  життя продовжується. а всю ту машкару, яка колотить партією. треба відсилати до тих,що їх взбурюють, най там коло своїх "меценатів" портять чистоту кисню. але вже не українсько-аграрного.......Та попри це варто, очевидно знати, що це далеко не останні проби роздірібанити аграріїв України як партію.....тому кожному мислячому члену АгП України радий би не стояти із роззявленим ротом і романтично-зачаровано зваблюватися на дешеві трюки з нашими думками і почуттями вірності як членів партії. при чому від політРадівців до поперсонально рядових і не продавати за "пару сєрєбрьиників"самоавтентичністьі українському духу . Будьмо всюди і в усьому мудрими і в тому сила аграріїв.

 • Коментувати Анатолій Черкаси Вівторок, 18 вересня 2018 19:23 Автор Анатолій Черкаси

  Петро Васильович Мокляк порядна і нормальна людина!!! Не набирайте на нього!
  Він нажаль став заручником ганебної ситуації , з якої важко вийти йому!
  Він знає істину правду ! Прийде час він скаже своє слово ! Слово яке буде головне в цій справі ! Я впевнений !

 • Коментувати Борис Охрименко Вівторок, 18 вересня 2018 12:19 Автор Борис Охрименко

  Дуло до 40 чоловік КОВРУМУ НЕ БУЛО ! ГАНБА МОКЛЯКУ! ЗРАДНИК В ПОВАЖНОМУ ВІЦІ

 • Коментувати Олександр Понеділок, 17 вересня 2018 15:23 Автор Олександр

  Було більше 70 людей з Політради. чи 74 чи 76. вже не пам'ятаю.

 • Коментувати введіть своє імя ...володимир Неділя, 16 вересня 2018 07:44 Автор введіть своє імя ...володимир

  На виставлених фото голосує аж ТРИ чоловіки. Має бути - 70. Покажіть мудрагелі протокол мандатної комісії псевдозасідання ПОЛІТЗРАДИ.

 • Коментувати введіть своє імя ...ВОЛОДИМИР Субота, 15 вересня 2018 20:47 Автор введіть своє імя ...ВОЛОДИМИР

  Чорний день в історії нашої партії. Ще й 13 і четвер. Розтаємничений диктатор-гиндляр втік із столиці із своїм ГАРЕМОМ та зібрав шабаш акторів в лісі в криївці. Навіть в офісі партії побоявся зустрітися із однопартійцями. Глянути в очі, дати відповіді на питання. Вночі змінити адресу проведення Політради ще й утаємничити для членів партії. Шахрайство та й годі. Не названо кількості присутніх членів політради. І не дарма не кажуть. Бо зібралась меншість до 40 чоловік разом із заробітчанами від Безсмертного, а потрібно 70. Старця Мокряка використали як дівку легкої поведінки для того, щоб розкидати каміння. Вляпався в гівно, як муха в сметану. Видно Бог як карає то забирає розум. Розіпняли пів України і радіють, що согрішили. Але, пусте то все. Аграрна більшість стала цими випробуваннями сильнішою. Час гнати в шию рівненського Макрона та збирати каміння. СЛАВА ХЛІБОРОБАМ! ЗЕМЛІ ПОДЯКА!

 • Коментувати Олекса Палійчук Субота, 15 вересня 2018 20:35 Автор Олекса Палійчук

  Аграрна партія під керівництвом видатного науковця і практика Віталія Скоцика та його однодумців - це її успішне майбутнє.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.