Неділя, 08 березня 2015 11:22

Пророцтва Шевченка збуваються...

Україна відзначає Шевченківські дні. Тарас Григорович писав багато тривожних віршів.

Таким було його життя, такою на той час була Україна. Сьогодні маємо також багато тих проблем, про які писав Кобзар у посланні "І мертвим, і живим, і ненародженим..."

Це брак єдності українців! Це постійна орієнтація на чужу думку, замість мислення інтересом України. Нам бракує поваги до себе. Зовнішнє трактування подій в Україні подають, як єдине правильне.

Шевченко писав: "Якби ви вчились так, як треба, То й мудрість би була своя…", - наче попереджав, що на світ треба дивитися своїм поглядом, виходячи з інтересів України. Висновок також у Шевченківському дусі: "У своїй хаті, своя правда й воля"

Для успіху нам треба єднатися навколо спільних цінностей. Базовою цінністю є підтримка України та її Незалежності. Це той шанс, який дається раз на століття. Якщо втратити Незалежність, то відновити її буде набагато важче. Тому маємо бути єдиними у боротьбі за право Українського народу жити у своїй незалежній, суверенній заможній державі.

До такого єднання навколо цінностей закликаємо у ці дні кожного Українця. Це допоможе нам протидіяти спробам зруйнувати українську державність, а з часом і створити державу, де шануватимуть права і свободи кожного, де буде можливість мати достойний дохід через реалізацію свого таланту, де кожен відчуватиме себе частиною сильної, могутньої, дружньої сім’ї. Тоді розквітне Україна! Тоді ми будемо жити щасливими на Українській землі!

Аграрна партія України закликає прислухатися до слів Тараса Шевченка, який писав: "Обніміте ж, брати мої..." І тоді: "...оживе добра слава, Слава України". Саме в єдності сила Українського народу. Саме єдність дозволить нам здолати труднощі і стати кращими!

Марафон із читання віршів Великого Кобзаря відбудеться 9 березня, в день народження поета. Бійці АТО, волонтери, лікарі, громадські діячі та політики, перші особи держави у прямому ефірі читатимуть вірші Тараса Шевченка.

Повну пряму трансляцію вестиме канал «Культура» Національної радіокомпанії України з включеннями на «Першому каналі Українського радіо». Також, будуть включення на «Першому національному телеканалі», який записуватиме весь марафон.

Онлайн-трансляція буде доступна на сайті інформаційної агенції «Укрінформ» та на порталі ЧасUA.

Марафон «Шевченко мобілізує» триватиме протягом 18-ти годин, з 6.00 до 24.00. Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик читатиме вірш орієнтовно о 10-й годині.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.