Вівторок, 23 серпня 2016 18:32

Привітання голови Аграрної партії з Днем Незалежності

Дорогі українці!

Щиро вітаю вас із нашим найбільшим державним святом – 25-ю річницею проголошення Незалежності України!

24 серпня – свято, народжене зусиллями багатьох поколінь, що протягом століть наближали створення власної держави. І сьогодні наш народ щодня засвідчує, що він гідний своїх пращурів. Між людьми і владою велика прірва. «Глухота» і «сліпота» не дає можливість нашим керманичам оцінити реальний катастрофічний стан в економіці. Відчути «високий градус» напруження українців. Недолугість і непрофесійність влади не дає мислити і планувати наше завтра. Це тимчасово. Життя не зупиняється. І прості люди продовжують будувати країну, захищати її кордони, берегти свої святі традиції.

Україна відбулася завдяки нашій з вами волі, справжності, працьовитості. Вона неминуче переможе на всіх фронтах, бо має велику силу – людей і родючу землю.Вона обов’язково стане однією з найпотужніших держав світу. Бо ми цього хочемо, і в нас усе для цього є.

Нехай у серці кожного, хто живе на цій прекрасній землі, не залишиться і тіні сумніву у власних силах і в майбутньому своєї держави! Віри вам, миру, злагоди, енергії і достатку!

З днем Незалежності України!

Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик 

265536945

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.