Четвер, 31 березня 2016 22:12

Роман Безсмертний очолив Центральний апарат Аграрної партії

Новим керівником Центрального апарату Аграрної партії України призначено відомого політичного діяча та дипломата Романа Безсмертного. Про це під час засідання Політради, яка відбулася сьогодні, 31 березня, повідомив голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

 «Ми плануємо реформувати Центральний апарат. Рішенням голови партії вчора новим керівником Центрального Апарату призначено Романа Безсмерного, його досвід дуже потрібен нам для подальшої розбудови партії.  В оновленому складі апарату з’явиться, зокрема, і посада секретаря з міжнародних справ, який консолідує ті напрацювання, які уже є у міжнародній співпраці і займатиметься  розширенням», - зауважив Віталій Скоцик.

На засідання лідер Аграрної партії доповів про інтеграцію  партії до світової політичної системи.

«Після успіху на місцевих виборах ми отримали запрошення від провідних політичних партій США, Польщі, Великобританії, Хорватії та Європарламенту. Після проведених зустрічей з п’ятьма ключовими групами Європарламенту Президія партії прийняла рішення про інтеграцію до Альянсу Консерваторів та Реформістів. Місяць тому Рада Директорів Альянсу розглянула нашу заявку і одноголосно прийняла рішення щодо вступу нашої партії. Ми отримали дорожню карту щодо структурування партії, якщо ми її виконаємо, а я впевнений, що виконаємо, то  у вересні на Світовому Конгресі Консерваторів і Реформістів ми станемо 37-м повноцінним членом Альянсу», - сказав Віталій Скоцик.

Уже в наступному засіданні Європарламенту, яке відбудеться 11 квітня у Страсбурзі  5 представників Аграрної партії візьмуть участь у якості спостерігачів.

«Також один представник Центрального апарату поїде на 3-місячне стажування до Центрального офісу Альянсу в Брюсселі, де буде відпрацьовувати досвід різних політичних сил в різних країнах світу. Два представники Аграрної партії з молодіжного крила поїдуть на Всесвітню конференцію в Порту  в Португалію для розвитку молодіжної політичної співпраці», - зазначив Віталій Скоцик.

Політик наголосив, що таким шляхом паралельної розбудови партії всередині країни та інтеграції до світової політичної системи з українських партій ніхто не йшов.

«Зі 132 партій, які брали участь у минулих виборах в світову політичну систему були спроби інтегруватися лише у трьох, однієї з них уже не існує, ще одна роботу до кінця так і не довела. Ми ж розуміємо, що хочемо побудувати кардинально нову для українського політикуму політичну силу і нам дуже важливе міжнародне визнання», - зазначив Віталій Скоцик.

На засіданні також заслухали звіти голів обласних партійних організацій та змінили повноваження контрольно-ревізійної комісії.

«В роботі політичної партії потрібен інструмент, який дозволятиме виявляти та усувати порушення. Ми визначили порядок виїзних перевірок контрольно-ревізійної комісії. За результатами перевірок  складатиметься звіт і вноситимуться  відповідні подання для винесення відповідних рішень. Якщо скажімо, голова певної партійної організації не виконує рішень З’їзду, Політради чи Президії, то партія повинна мати змогу його замінити», - зазначила директор Департаменту правового забезпечення Центрального апарату Аграрної партії Ірина Петренко.

Також Політрада прийняла порядок внесення змін до Програми партії та Статуту і сформувала тимчасову комісію з розгляду пропозицій щодо змін Програми та Статуту. До складу комісії увійшли: Роман Безсмертний, Дмитро Козацький, Ірина Петренко, Сергій Іващук, Олексій Малеванець, Іван Плачков, Юрій Карасик, Анатолій Довгань та Геннадій Новіков.

Окрім цього Політрада підтвердила повноваження Дениса Марчука на посадах члена Політради, Президії та заступника голови партії.

1 коментар

  • Коментувати вЯрослав Яцківведіть своє імя ... Понеділок, 03 вересня 2018 11:55 Автор вЯрослав Яцківведіть своє імя ...

    Радий появі такої перспективної партії на Українській політичній ниві.Я дачу знайомі обличчя на фото,обличчя,яким можна довіряти.Запрошую Голову партії взяти участь у зібранні клубу"Елітарна світлиця".Такі зібрання відбуваються щомісячно вже більше 20 років.Гості клубу відомі вчені,громадські та політичні діячі. На одному з останніх зібрань гостями були науковці-члени НААН України .Мова йшла про
    виклики аграрній справі України у зв"язку зі змінами клімату. Цю тему продовжуватимемо 12 вересня:
    Глобальні зміни клімату-загроза земній цивілізації. Запрошую всіх,хто бажає ,до Великого конференц-залу НАНУ о 18 год.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.