Неділя, 21 серпня 2016 13:28

Успіхи на олімпійських іграх починаються з сильної економіки – Віталій Скоцик

Українські спортсмени не мають належних умов, щоб готуватися до Олімпійських ігор, тому Україна поступово втрачає позиції на змаганнях. Щоб з’явилась можливість підтримувати спорт великих досягнень, потрібна сильна економіка.

Про це заявив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик, перебуваючи з робочим візитом у Одесі.

«Якщо ми подивимося динаміку Олімпійських ігор, то побачимо, що Україна стрімко втрачає позиції, кількість отриманих медалей знижується. Це не вина спортсменів. На жаль, у нашій країні і близько нема тих умов, у яких вони могли б готуватися до Олімпійських ігор», - підкреслив політик.

За його словами, одиничні успіхи наших медалістів досягнуто не завдяки, а всупереч обставинам, які створила держава. В Україні бракує навіть елементарного устаткування, яке використовується в олімпійських видах спорту.

«На одних із попередніх ігор ми з гордістю завойовували золото на батуті. А зараз в Україні навіть немає такого батута, який би відповідав вимогам підготовки до солідних змагань. Я завжди вболівав за кінний спорт, оскільки сам у минулому професійно ним займався. Але сьогодні за нашу олімпійську збірну з цього виду виступають німці і французи», - додав Віталій Скоцик.

Він відзначив, що першу золоту медаль для України на цих іграх здобув гімнаст Олег Верняєв, отже, професіоналів у цьому виді спорту ще вистачає.

«Спортивна гімнастика для нас близька, і я за неї вболіваю ще й тому, що Спортивну раду Аграрної партії очолює олімпійська чемпіонка з гімнастики Стелла Захарова. Вона - одна з тих людей, які розвивають цей напрям. Тому ми особливо раді цій медалі, здобутій у напрямку, до якого маємо безпосередній стосунок», - підкреслив Віталій Скоцик.

Водночас, на його думку, те, що відбувається в спорті і культурі, є прямим відображенням ситуації в економіці.

«Я дуже сподіваюсь, що українські спортсмени «витягнуть» іще на кілька медалей. Але вони не змінять ситуацію в нашому спорті. Бо її змінить тільки сильна економіка, яка з’явиться за умови правильного управління державою. Розвиток виробництва наповнить бюджет і дозволить вкладати в спорт», - підсумував лідер аграріїв.

Нагадаємо, станом на 21 серпня українські спортсмени на олімпіаді в Ріо здобули 11 нагород – дві золотих, п’ять срібних і чотири бронзових. Команда поки що має 27-е місце в заліку.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.