Вівторок, 06 вересня 2016 16:05

Старійшини агросектору об’єдналися в Почесну Раду Аграрної партії

Найвідоміші професіонали агропромислового комплексу працюватимуть над виробленням рішень, які Аграрна партія втілюватиме у своїй діяльності. Про це заявив голова Аграрної партії Віталій Скоцик, виступаючи 6 вересня на засіданні, присвяченому створенню Почесної Ради партії.

 

До складу Почесної Ради увійшли колишні голови Аграрної партії, їхні заступники та відомі аграрії, які зробили значний внесок у розвиток аграрного сектору країни. Заснований орган виконуватиме функції консультативно-дорадчого характеру.

«Ми вивчали досвід більшості аграрно-селянських рухів, які з’являлися в різний період розвитку своїх держав. У більшості з них було оптимальне поєднання досвіду і молодої ініціативи. Вони створювали різного типу дорадчі органи, до яких зверталися щодо прийняття найважливіших, найкардинальніших рішень політичної сили. Тобто і у нас повинен бути комітет, який ввібрав у себе життєву мудрість і знання, накопичені за попередні роки, щоб грамотно керувати майбутнім і ухвалювати справді вагомі рішення», - розповів Віталій Скоцик про ідею створення Почесної Ради Аграрної партії.

 

Раду очолив Герой України Юрій Карасик, що двічі був міністром аграрної політики. Його заступницею одноголосно обрано колишнього секретаря Центральної виборчої комісії, кандидата економічних наук Валентину Завалевську. Також до Ради увійшли Іван Демчак, Володимир Кравчук, Юрій Лузан, Олексій Марченко, Сергій Мельник, Дмитро Мельничук, Петро Мокляк, Григорій Сидоренко, Віктор Слаута, Валерій Хаджиматов та Валентин Яковено.

«Ті положення, які ми започатковували 20 років тому при створенні Аграрної партії, сьогодні повинні приносити результат. Але очікувати його можна лише від консолідованої сили. Зараз настав такий етап, коли ніхто не хоче слухати наші пропозиції. Тому ми повинні об’єднатися, щоб разом рухатися до змін», - підкреслив голова Почесної Ради.

 

Крім того, учасники Почесної Ради разом із Радою Героїв праці в АПК підписали відкритий лист до вищого керівництва держави з вимогами щодо змін у податковому законодавстві та продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.