Четвер, 06 жовтня 2016 16:59

У грудні Аграрна партія проведе З’їзд

4 грудня 2016 року Аграрна партія України проведе З’їзд, присвячений 20-річчю з дня її створення. Таке рішення було ухвалено 5 жовтня під час засідання Політичної Ради партії.

 

Наступний З’їзд Аграрної партії України відбудеться на початку грудня. Партія відзначатиме 20 років від дня заснування.

 

«Аграрна партія України належить до найстаріших політсил в Україні. Багато добрих законів, за якими всі українці досі живуть, створені саме за участі фракції Аграрної партії ще у 1990-х роках. Наш обов’язок – повернутися в український парламент, щоб продовжити роботу наших попередників», - сказав під час засідання Політради Голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

 

Політик також повідомив, що партія буде презентувати альтернативний уряд, здатний фахово керувати всіма напрямками - від економіки до соціальної сфери й освіти.

 

«Будемо презентувати політичні ради, які стануть основою для створення альтернативного уряду. Сьогодні ми затвердили відповідні профільні ради партії, учасники яких будуть розробляти законопроекти та готувати пропозицію щодо кожного напрямку економіки і суспільного життя. Це буде реальна урядова програма, яку будемо реалізовувати після приходу в парламент», - зазначив Віталій Скоцик, виступаючи перед однопартійцями.

 

Також Політична Рада підтримала зміни до Статуту партії та зміни структури Центрального апарату. Зміни до Статуту планується затвердити під час З’їзду Аграрної партії у грудні цього року.

Галерея зображень:

1 коментар

  • Коментувати Надія Субота, 08 жовтня 2016 22:37 Автор Надія

    Інститут водних проблем і меліорації НААН. Я член Аграної партії України і працівник Держводагентства України знайома з ним.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.