П'ятниця, 14 жовтня 2016 08:00

Україна відродиться під Покровом Божої Матері

Свято Покрови Божої Матері є одним із найважливіших для України. Багато століть тому князь Ярослав Мудрий віддав під опіку Божої Матері Україну. У головному храмі Святої Софії було розміщено зображення захисниці українців Богородиці-Оранти. Богородиця стала покровителькою Козацької держави і захисницею всіх, хто боровся за Незалежність України. У цей день ми вшановуємо всіх, хто боровся з ворогами країни у минулому і бореться зараз.

Українці у першу чергу були хліборобами. Українці були добрими господарями, які любили свою землю, шанували традицію та вміли їх захищати. Першими в Європі ми створили принципи самоврядної демократії, коли рішення ухвалюють разом, а керівник громади є лише старшим серед рівних.

Бути господарем, шанувати громаду та вміти боротися за свою землю — це головні риси українців – як у минулому, так і тепер.

Вірю, що заступництво Божої Матері дозволить Україні відродитися, стати сильною, заможною. Впевнений, що українці поєднають добрі традиції минулого та інновації сучасного, а наші унікальні люди та родюча земля дарують Україні добру перспективу.

Вітаю всіх українців із цим величним святом Покрови Пресвятої Богородиці! Закликаю вірити у відродження України. З цією вірою ми пройдемо усі негаразди та збудуємо державу, де шануватимуть традицію та поважатимуть людину, де кожен відчуватиме себе частиною великої громади, що працює заради спільного блага.

Віталій Скоцик, голова Аграрної партії України

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.