П'ятниця, 12 серпня 2016 08:52

Україна за два роки втратила 2,5 млн. робочих місць – Віталій Скоцик

Руйнівна політика української влади призвела до того, що країна за два роки втратила 2,5 млн. робочих місць. Люди з вищою освітою змушені емігрувати і заробляти низькокваліфікованою роботою. Про це заявив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик в інтерв’ю виданню ZIK.

За його словами, винна в цьому урядова політика, спрямована на знищення економіки.

«За останні два роки ми втратили 2,5 мільйона робочих місць. Уявіть, що президент США виходить із річним посланням до свого народу і говорить, що на 320 мільйонів американського населення втрачено 2,5 мільйона робочих місць! Що з ним було б у його країні?! Для України з населенням 42 мільйони втрачених 2,5 мільйона робочих місць за цей період – це навіть не катастрофа, це колапс!» - підкреслив політик.

В Україні за останні роки зникло 500 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності. Це передусім ті люди, які працювали в малому та середньому бізнесі, але змушені були припинити діяльність.

«Іще одна цифра. З майже 400 тисяч офіційно зареєстрованих безробітних 80% – люди з вищою освітою. Такі люди сьогодні змушені блукати світом, мити в італійських ресторанах посуд, у Португалії – вигулювати чужих собак, їхати в Британію, щоб доглядати за старою бабусею... У нас 7,5 мільйона працездатного населення обслуговує і прибирає за західноєвропейцями!» - додав Скоцик.

Нагадаємо, учасники недавнього засідання Аграрного союзу України визнали руйнівною роботу уряду Володимира Гройсмана в перші 100 днів. Адже Україна зараз втрачає основну потугу своєї економіки - аграрну галузь. А разом з нею – робочі місця і соціальну стабільність.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.