Четвер, 14 червня 2018 10:59

Урядовці повинні нести відповідальність за накопичення боргів, - Віталій Скоцик

Один мільярд євро макрофінансової допомоги Україні від Європарламенту – це не визнання позитивних змін у нашій державі, а лише підтвердження, що з нами готові надалі працювати.

 

Про це заявив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Не забуваймо, що загальна програма макрофінансової допомоги ЄС Україні була визначена в обсязі 12,8 мільярда євро. Поки що за майже 5 років співпраці за цією програмою ми отримали лише 2,8 мільярда», - каже політик.

 

Політик наголосив, що гроші, які може отримати Україна після схвалення Радою ЄС призначенні для покриття в Україні дефіциту зовнішнього фінансування в 2018-2019 роках.

«Сьогодні кредити подаються владою як перемога. А це не так. Їх же потрібно буде віддавати. Ми чули заяви прем’єра Гройсмана, як і раніше прем’єра Яценюка, що вони не несуть відповідальності за борги попередніх років. І вони таки не несуть, завтра прем’єр подасть у відставку через незгоду з голосуванням по Антикорсуду чи ще чимось і все від уже ні за що не відповідає. А вся відповідальність лягає на український народ, так не повинно бути. Урядовці, які позичають гроші повинні за них відповідати», - каже Віталій Скоцик.

 

Політик наголосив, влада мало говорить про умови, за яких нам дадуть у кредит ці кошти. Насамперед це формування Антикорупційного суду, внесення змін до виборчого законодавства та створення нових робочих місць.

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.