П'ятниця, 14 вересня 2018 16:05

В Аграрній партії створили комісію з підготовки внесення змін до статуту

13 вересня 2018 року Політичною радою Партії було прийнято рішення щодо утворення Тимчасової комісії з підготовки та внесення змін до Статуту Партії.

На виконання вимог Статуту Партії члени партії, керівні органи партійних організацій всіх рівнів можуть надсилати свої пропозиції щодо внесення змін до Статуту Партії до 30 вересня 2018 року на електронну адресу Центрального апарату Партії - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

4 коментарі

 • Коментувати Василь Гнатович Онопрієнко Світловодськ Понеділок, 17 вересня 2018 17:15 Автор Василь Гнатович Онопрієнко Світловодськ

  Віталію ! Синочку ! Благаю тебе написати заяву , і підти гуляти широкими ланами ! Ситуація загострюється дуже і дуже!
  Не хочу щоб ти був першим з голів партії якому прийшлось би тікати від своїх однопартійців, і в гіршому випадку не доведи Господи мати поламані ребра і підбите око! Тому будь мудрішим , напиши заяву і піди... Мені дуже шкода тебе твоя 9тка - 9й голова партії , перетворилась на 6тку ! Це дуже поганий знак ! Мені тебе дуже щкода!

 • Коментувати введіть своє імя ...володимир П'ятниця, 14 вересня 2018 20:49 Автор введіть своє імя ...володимир

  Пане Віталію! Своїми діями ви продемонстрували, що є людиною, яку не можна допускати до процесів державного управління за жодних обставин. Ваша продажність і куце мислення породжують хаос навколо вас. Ми не визнаємо правомірність дій голови АПУ та зібрання заколотників 13 вересня 2018 року, назване "Політрадою" і наполягаємо, що рішення, які приймаються у партії, мають відповідати Закону та Статуту партії.

 • Коментувати Тарас П'ятниця, 14 вересня 2018 20:38 Автор Тарас

  А де відбувалось засідання Політичної ради? Чому всі сховалися? Які рішення могли виноситись, якщо не було кворуму? Сподіваюсь хоч тут отримати відповідь.

 • Коментувати введіть своє імя ...володимир П'ятниця, 14 вересня 2018 16:28 Автор введіть своє імя ...володимир

  Відбулось виїзне засідання палати номер 6 . В зв'язку з недостатністю пацієнтів для кворума Центральний апарат палати залучив прибиральниць психлікарні. Розпускали лікувальні відділення, звільняли лікарів . Скоцика Віталія Єфстафійовича висунули в Наполеони чи то Макрони, що в принципі різниці немає ,бо то оба француза. (коментар Міщука Аліма).

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.