Четвер, 25 серпня 2016 16:52

В столиці обрано нове керівництво Аграрної партії

Головою Київської міської організації Аграрної партії України став заслужений машинобудівник України, у минулому багаторічний керівник оборонного підприємства ДП «Артем» Віктор Салюта.

Таке рішення було сьогодні ухвалено делегатами конференції Київської міської організації Аграрної партії України.

Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик відзначив, що для сталого економічного розвитку Україні, як ніколи, потрібні досвідчені патріоти-управлінці.

«Для відновлення України, та виходу країни на траєкторію стійкого економічного зростання, нам потрібні виважені, фахові патріоти-управлінці. Такою людиною, я впевнений, є Віктор Салюта. Тому прошу вас підтримати цю людину і довірити відповідальну роботу з розбудови столичної організації партії», - сказав Віталій Скоцик виступаючи перед делегатами.

Новообраний голова Київської міської організації Аграрної партії України Віктор Салюта зазначив, що бачить головне завдання партії у формуванні бачення вирішення головних проблем Києва.

«Головне завдання Київської міської організації Аграрної партії України полягає у тому, щоб постійно акумулювати та включати до загальнопартійного порядку денного командне бачення вирішення назрілих проблем мегаполісу. Для того, щоб ці ідеї були якісними та вчасними, я залучатиму до команди найбільш світлі, порядні та досвідчені кадри. Я переконаний, що наша робота слугуватиме не лише киянам, але й Україні в цілому», - сказав Віктор Салюта у заключній промові.

Нагадаємо, Аграрна партія України входить до п’ятірки політичних сил, що за підсумками місцевих виборів 2015 року отримала 7,9 % загальної кількості голосів виборців.

  

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.