Вівторок, 16 серпня 2016 17:59

Від модельєрів дитячого одягу до травматологів і бджолярів – Аграрну партію поповнили нові обличчя

Перша справжня реформа, яку треба провести в Україні – це зміна політикуму. Інакше не вдасться інша жодна реформа.

Про це під час засідання первинної організації Центрального апарату, яке відбулося 16 серпня в Києві сказав лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.  

«Зізнаюся, я дуже некомфортно себе почуваю в українському політикумі. Мені важко розуміти людей, які говорять одними пустими лозунгами. Цей політикум не здатний провести жодних реформ в країні. До влади повинні прийти професіонали з усіх напрямків. І кожен працювати над розвитком своєї галузі. Саме такі люди наповнюють нашу партію»,  - зазначив Віталій Скоцик.  

На засіданні до лав партії прийняли 10 нових членів. Серед них: психологи, будівельники, інженери, модельєри, громадські активісти, фермери. Голова правління Всеукраїнського братства бджолярів  Тетяна Васильківська своє рішення вступити в партію пояснює тим, що наразі в галузі бджільництва немає ефективного регулювання.

«Наші законодавчі ініціативи 7 місяців припадають пилом в  міністерстві. А реагувати потрібно негайно.  Якщо ми не внесемо правок в директиву по меду в Асоціації з ЄС і поки її ратифікують, бджолярство буде знищено за рік.  Сьогодні галузь взагалі не регулюється, ні в захисті нашого ринку від неякісних підробок, ні в можливостях експорту нашої продукції. Нам потрібна політична сила, яка відстоюватиме наші інтереси», - зазначила Тетяна Васильківська.

Про необхідність прийняття ефективного законодавства, яке дасть змогу профільним асоціаціям займатись саморегулюванням говорить і фахівець з питань захисту рослин Владислав Седик.

«У нас є проблема з використанням пестицидів. Ми уже створили Фітосанітарну Асоціацію України. Ми хочемо самі займатися контролем, але нам потрібне ефективне законодавство. І розробляти його мають люди, які знають проблеми галузі», - пояснює Владислав Седик.

А от фермерша Ірина Войтенко вважає, що партія повинна розвивати в країні екотуризм.

«На 6 гектарах землі я збудувала справжню екоферму. У мене сад, город, мінізоопарк, своя пекарня, свій маслозавод, в ставку своя риба. Я залюбки пускаю на господарство гостей, особливо дітей. Важливо, щоб вони відчували зв'язок з природою, не дивились на тварин в клітках посеред міста, а бачили як вони живуть, звідки береться їжа, яку вони споживають. Це перспективний напрямок і його потрібно розвивати», – говорить Ірина Войтенко.

Лікар-травматолог з багаторічним стажем Володимир Прокопчук, хоче працювати в партії над розробкою медичного законодавства.

«Під час своєї медичної діяльності мені довелось бачити різні рівні медичного обслуговування в нашій країні. Одні мають всі пільги, інші – абсолютно нічого. Зараз разом з  Віталієм Цимбалюком, головою Медичної ради, яка до речі була першою створена в Аграрній партії,  ми працюємо над розробкою програми медичного забезпечення, яка дасть змогу отримувати якісну медицину по всій країні», - говорить Володимир Прокопчук.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.