Четвер, 27 жовтня 2016 17:39

Відсутність молодіжної політики в країні провокує молодь виїжджати за кордон

В бюджеті 2017 року на молодіжну політику закладено всього 25 мільйонів. Розділивши цю суму на 24 області, цих коштів не вистачить на реалізацію жодного повноцінного проекту. Саме відсутність перспектив  в своїй країні штовхає молодь виїжджати за кордон.

Розповів під час засідання Молодіжної ради голова ради, заступник голови Аграрної партії Денис Марчук.

«Згідно соціологічних опитувань виїхати закордон хотіли  б 65% молоді.  Це результат відсутності молодіжної політики, як такої, відсутність перспектив для талановитих людей», - говорить Денис Марчук.

938D8221

Денис Марчук зазначив, що з  Нового року Аграрна партія розпочне проведення молодіжних агрофорумів в усіх обласних центрах. Також планується при штабах обласних організацій створити своєрідні «бізнес-інкубатори» - центри, в яким молодим людям  допомагатимуть з написанням бізнес-планів, розробкою різних старт-апів. Також проводитимуться юридичні тренінги для молодіжного активу.

«Є багато грантів за допомогою яких можна реалізовувати різні молодіжні ініціативи, важливо навчити молодь  оформлювати заявки на участь в цих проектах, адже правильно оформлена пропозиція - це уже половина успіху», - зазначила менеджер з проектів Рівненської обласної організації Аграрної партії України Світлана Дзенік.

938D8246

Під час засідання молодіжне крило поділилось ідеями своїх проектів, які вони уже реалізовують в різних регіонах. Зокрема, на Хмельниччині розпочали проект «Кадровий потенціал» - це своєрідний місток між школярами та роботодавцями.

«Ми провели анкетування у школах, куди  діти хотіли б вступати і де працювати. Обрали два підприємства -  одне аграрне і одне переробне, кілька разів звозили їх туди на екскурсії. Ми підписали  угоду соціального партнерства з Кам’янець-подільським аграрним університетом, для 3 студентів ми оплачуємо навчання. Окремо ми провели анкетування на підприємствах, яких фахівців їм не вистачає. Якщо брати агросектор, то там зараз найбільша затребуванні на Хмельниччині ветеринари і зоотехніки. Зараз ми в процесі підписання угоди партнерства з Львівським ветеринарним університетом. Також плануємо створити сайт, на якому розміщатимемо актуальні вакансії і пропозицій навчання», - розповів керівник молодіжного крила Хмельницької обласної організації Аграрної партії Валентин Лосовський.

938D8126

Виступаючи перед молодіжним крилом, голова Аграрної партії Віталій Скоцик наголосив на важливості участі молоді у політиці.

«Майбутнє мають ті політичні сили, в яких є потужне молодіжне крило. Саме молодість генерує ідеї, рухає прогрес. Ми не  ставимо вам жодних обмежень. Не бійтесь давати свої пропозиції, і можливо саме в вашій, на перший погляд, нездійсненій ідеї народиться те зерно, яке ляже в основу нової української політики», -  підсумував  Віталій Скоцик.

938D7886

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.