Вівторок, 09 серпня 2016 16:55

Віктор Полозов очолив Черкаську обласну організацію Аграрної партії

Віктора Полозова обрано головою Черкаської обласної організації Аграрної партії України на звітно-виборчій конференції 9 серпня. Його заступниками стали Ярослав Скус і Олександр Бойко. На конференції також обрали контрольно-ревізійну комісію та виконком парторганізації.

Виступаючи перед учасниками, лідер Аграрної партії Віталій Скоцик підкреслив, що партія зараз активно розбудовується, і поява нових авторитетних людей у її лавах свідчить про сильні перспективи.

«Роботу Черкаської обласної організації чекає якісне оновлення. Її активу слід згуртуватися і навчитися працювати одностайно. На наступні парламентські вибори партія готує 450 кандидатів. І партійна організація Черкаської області має обрати і затвердити 14 кандидатів у народні депутати. Зараз уся партія має запрацювати, як злагоджений годинниковий механізм. Ми повинні на кінець цього року мати рейтинг партій не менше 8%», - наголосив Віталій Скоцик.

Новообраний керівник організації Віктор Полозов відзначив, що Аграрна партія має великий потенціал, оскільки не є «кишеньковим» проектом.

«Це партія справді народна, не створена «під одного лідера». Коли я зважував своє рішення приєднатися до неї, це для мене був дуже вагомий аргумент. Свого часу я працював в Естонії. Це бідна країна, але будь-який естонець живе краще, ніж більшість українців. Наша біда – в тому, що держава відірвана від людей, не розвиває економіку. У команді Аграрної партії я бачу багато сильних відповідальних професіоналів, які зможуть розвивати економіку і якісно змінять державу. У нашої політичної сили велике майбутнє», - підкреслив Віктор Полозов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.