П'ятниця, 30 вересня 2016 13:51

Віталій Скоцик привітав українців із Всеукраїнським днем бібліотек

Дорогі українці,

 

а особливо – бібліотекарі, читачі, автори, видавці!

 

Вітаю вас із Всеукраїнським днем бібліотек! Моє дитинство минало в шкільній бібліотеці, і я вдячний за все, що мені подарувало і дарує спілкування з книгою. Сьогодні людям, які працюють у бібліотечній сфері, нелегко, хоча їхня робота дуже важлива.

 

Менше половини українців читають книжки, і лише кожен п’ятий з них бере книжку в руки практично щодня. Книжка майже недоступна в містечках і селах, навіть для тих, хто готовий її купувати. У багатьох населених пунктах, де книжкових магазинів немає, єдиною можливістю почерпнути знання є бібліотеки. Тому так важливо зберегти їхні фонди, їхніх фахівців, готових працювати на справу просвіти в своїх громадах.

 

Українська влада не завжди розуміє, що книга, особливо у нинішні непрості часи, теж є нашою стратегічною зброєю, адже має прямий вплив на культуру, освіту, інтелект нації.

 

Я бажаю всім, хто причетний до бібліотечної і книжкової справи, не втрачати віри. В Україні неодмінно з’явиться нова культурна політика, яка збереже і розвине все, що ви робите, і віддячить за вашу працю. Зі святом! 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.