Понеділок, 25 липня 2016 15:27

Віталій Скоцик: Передача підрядів на будівництво доріг іноземцям в умовах кризи — це злочин

Віддавати кошти державного бюджету іноземним компаніям в умовах кризи — це злочин проти економіки країни.

Про це заявив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик, коментуючи пропозицію Міністерства інфраструктури залучати німецькі, італійські, азербайджанські компанії до будівництва доріг в Україні.

Віталій Скоцик наголосив, що будівництво інфраструктурних об’єктів, до яких належать дороги є одним із способів стимулювати власну економіку, а іноземний менеджмент є зайвою та дорогою ланкою.

“У часи депресії американський президент Франклін Декано Рузвельт активно будував дороги. Це давало роботу не лише простим робітникам, але й замовлення суміжним підприємствам пов’язаним з розбудовою інфраструктури. Передавати такі замовлення іноземним компаніям в умовах економічного спаду є злочином”, - сказав Віталій Скоцик.

Політик підкреслив, що завдання українського уряду полягає не в тому, щоб зберігати зацікавленість іноземних виробників витрачати українські кошти, а в тому, щоб іноземні кошти вкладалися в Україні.

“Будівництво автошляхів не є тією сферою, де Україна не має досвіду. У нас є проблеми з ефективним управлінням, але їх не вирішить іноземний менеджмент. Бюджетні кошти повинні йти українським підрядникам. Можна говорити про залучення певних технологій, але передача таких контрактів іноземцям — це хибний крок, який шкодить економіці країни. Ми маємо піднімати виробництво у себе”, - наголосив лідер аграріїв.

Нагадаємо, Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про зацікавленість іноземних компаній долучитися до будівництва доріг в Україні після того, як уряд виділив кошти на такі проекти. При цьому чиновник назвав одним із завдань свого відомства “зберігати зацікавленість іноземних компаній”.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.