Субота, 06 серпня 2016 19:39

Віталій Скоцик зліпив картину з гіпсу та обмолотив останній сніп в селищі Семенівка на Полтавщині

Парад комбайнів і тракторів на центральній площі – в селищі Семенівка на Полтавщині відзначають «обжинки». Аграрії святкують закінчення жнив і підбивають перші підсумки. Це свято настільки ж древнє, як і український народ. Його відзначали ще трипільці, які жили на наших землях 7 тисяч років тому.  І до сьогодні народна пам'ять зберігає ритуал  вижинання на лану останнього снопа —  «Спасової бороди», «кози», «діда» або «перепілки», як називали його у різних регіонах. Не дивно, що у нації споконвічних хліборобів останній місяць літа  названо серпнем. І хоч серпи давно змінили сучасні комбайни традиція обмолоту останього снопа залишилась. Урочисту процедуру виконав лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

C98T5565

«Це благодатний час.  Мабуть не дарма  в ці дні так багато сонця.  Адже разом з врожаєм, який ми намолочуємо до бункерів наших комбайнів підіймається енергетика поля, землі, нашої праці, яка накопичилась там протягом року.  Свій хліб ми зібрали, а буде хліб – буде і пісня», - говорить Віталій Скоцик.

Барабани та оркестри, пісні та танці місцевих колективів і на завершення виступ заслужених артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків - традиційно свято обжинок супроводжують народні гуляння.  Працівники отримують подяки та грошові винагороди.  А тим часом «винуватці» свята аграрій і депутат обласної ради Володимир Куцовол та селищний голова Людмила Милашкевич запрошують гостей оглянути їхню гордість – навчально-виховний комплекс  №2.  Школа більше нагадує модний магазин хенд-мейду чи музей прикладного мистецтва ніж освітній заклад.

C98T4175

 «Ці дитячі роботи абсолютно унікальні. Я об’їздив всю Україну але нічого подібного ніде не бачив. І собі не стримався і захотілося зробити диво власними руками», – говорить політик.

Тут іграшки, картини, мозаїка, посуд, декор – все зроблено з підручних матеріалів. Солома, листя, пластикові виделки, сітки з-під овочів, туалетний папір, горох, гречка і багато іншого. Діти творять буквально у всіх можливих техніках.

C98T4477

«Українці завжди вміють робити більше, ніж здавалося б можна зробити. І це в бідній країні, з маленькими бюджетами та мізерною підтримкою. Уявіть, на що ми здатні, коли перестанемо дозволяти грабувати чиновникам наш народ і спрямуємо кошти на розвиток наших дітей і нашої країни. Перші кроки ми уже зробили – ми побудували справжню партію і разом ми збудуємо нашу державу такою, в якій освіта і наука, культура і мистецтво та все, що стосується життя людини і її розвитку – будуть головною цінністю», - запевнив Віталій Скоцик.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.