Понеділок, 07 листопада 2016 16:12

Влада намагається імітувати проведення місцевих виборів - Віталій Скоцик

Центрвиборчком зареєстрував Аграрну партію під номером 8 для участі у всіх місцевих виборах. Вони відбудуться 11 грудня 2016 року.

Рішення про участь Аграрної партії у виборах до об'єднаних територіальних громад ухвалив IX (позачерговий) з'їзд 29 жовтня 2016 року. Для участі в цих виборах зареєструвалися 26 політсил.

"Влада намагається не привертати особливої уваги громадськості до цих виборів, щоб мати змогу "розставити" своїх людей і через них контролювати органи місцевого самоуправління. Вона не хоче проводити реальну децентралізацію, віддавати на місця повноваження і фінанси. Будь-який кандидат від теперішньої парламентської партії буде дбати передусім про інтереси своєї політсили і не буде захищати інтересів громади. Якщо це представник владної партії, то він служитиме президентові чи прем'єру, які зацікавлені у збереженні адміністративної вертикалі. Якщо це член опозиційної сили — він робитиме все, щоб погіршити ситуацію за принципом: "Чим більше обурення людей, тим краще критикувати владу". В обох випадках це шкодить громаді і місцевому самоврядуванню", - наголосив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

За його словами, у кожному селі, селищі, містечку повинні перемогти справжні лідери громадської думки, які захищатимуть інтереси громад перед центральною владою.

"Я - не "вождь", щоб тицьнути пальцем на когось із "своїх" і просувати його. Це не ми "призначаємо" гідних. Їх обирають самі громади. Це люди, які заслугували на повагу своїх громадах. Ми лише надаємо їм підтримку. Це ті люди, які живуть у населених пунктах, у яких обираються, знають свої громади і звітують перед ними. Влада на місцях має належати справжнім лідерам громадської думки. Майбутні вибори в об'єднаних громадах дають можливість позбутися чиновників і представників провладних партій, які себе дискредитували. Ми повинні зробити все можливе, щоби влада не захопила процес самоорганізації людей, який лише розпочався", - говорить Віталій Скоцик.

Аграрна партія має велику підтримку на місцях у всіх регіонах України. Під час останніх місцевих виборів 2015 року партія отримала перше місце за ефективністю: із 9900 кандидатів, висунутих Аграрною партією, перемогу здобули майже 3500 депутатів.

Аграрна партія увійшла до п'ятірки лідерів за кількістю обраних депутатів зі 132 партій, які брали участь у виборчих перегонах.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.