Понеділок, 04 грудня 2017 11:36

Влада зумисне знищує систему профтехосвіти – заява

Система професійно-технічної освіти України постала перед загрозою повного знищення через недофінансування. Є всі ознаки того, що масове закриття училищ є зумисною тактикою можновладців, націленою на «дерибан» майна та землі навчальних закладів.

 

Про це йдеться в заяві лідера Аграрної партії Віталія Скоцика, направленій Президенту України, Прем’єр-міністру та Голові Верховної Ради України.

 

Тактика влади щодо «реформування» системи професійно-технічної освіти має під собою єдину мету – перекладання фінансування закладів на плечі місцевих бюджетів, які і без того потерпають від недофінансування, та загарбання чиновниками доволі «ласих» приміщень і земель, - сказано в заяві.

«Відсутність фінансування із державного бюджету призвела до того, що ці заклади опинилися на межі закриття. Над тисячами педагогів нависла загроза втрати робочих місць, а українська молодь ризикує залишитися без можливості отримання освіти. Це відбувається у той час, коли країна гостро потребує молодих кваліфікованих працівників, коли триває масовий відтік кваліфікованих робітників за кордон, а вік значної частини тих, хто залишився працювати в Україні, вже близький до пенсійного», - наголошує Віталій Скоцик.

 

Аграрна партія вимагає гарантувати стабільне фінансування професійно-технічних навчальних закладів на достатньому рівні, ухвалити Закон України «Про професійну освіту» та чесно розслідувати усі випадки заволодіння приміщеннями, майном і землею професійно-технічних училищ.

Галерея зображень:

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.