Середа, 09 листопада 2016 23:36

За підтримки Аграрної партії в Києві відбувся фестиваль дитячої творчості

Українські діти, чиї серця опалила війна, не згубили своїх талантів і продовжують творити. 9 листопада в Українському домі в Києві відбувся 3-й щорічний фестиваль дитячої творчості «Діти за майбутнє України».

Діти героїв АТО і діти переселенців. Об’єднавшись, вони викарбовують майбутнє України через культуру і дух. Юні таланти цього дня співали українські пісні, читали патріотичні вірші й виконували хореографічні постановки. До свята долучилися відомі артисти, меценати та небайдужі люди.

-         Якщо ми садимо дике деревце, ми повинні прищепити гілочку фруктового дерева, щоб плоди були гарними й смачними. Так само ми повинні закладати в дітей основи українського слова, поезії, музики та національної культури загалом, - говорить після концерту Заслужена артистка Ярослава Руденко.

938D9849

Мета цьогорічного фестивалю досить багатогранна та вагома – об’єднати талановитих дітей з усіх куточків України, підтримати дітей-переселенців та їхні сім’ї, що виїхали з тимчасово окупованих територій. Організувала свято головний редактор журналу «Ukrainian People»  Тетяна Петракова, а організаційну підтримку у вигляді подарунків забезпечила Аграрна партія.

-         Кожного дня в нашій державі народжується близько 1000 маленьких українців. Нам, батькам, дуже хочеться, щоб кожен із них мав затишну домівку та приємну сім’ю, щоб уранці всі йшли до школи, а ввечері поверталися у рідний дім. На жаль, так сталося, що у багатьох діток цього немає. І наше завдання – робити так, щоб хоч би в межах наших можливостей ми дарували їм відчуття рідного дому, відчуття радості дитинства. Ми повинні утвердити віру у те, що українці можуть жити по-іншому, - говорить лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

938D9785

Серед артистів, завдяки яким відбулося це свято – дует сестер-близнючок «Анна-Марія», Посол Миру Наталія Шелепницька, співачки Міла Нітіч та Наталія Морозова, а також неординарна групa «G-ART».

-         Немає щасливого дитинства – немає щасливої країни. Дуже хочеться, щоб дорослі замислилися, що знайти талант мало, треба ще дати змогу йому розвинутись. Потрібно, щоб діти вірили в нашу країну, аби вони підкорювали не тільки міжнародні п’єдестали, а й не цуралися наших філармоній, консерваторій, концертних залів і театрів. Бережіть наших дітей, за ними майбутнє, - наголошує Тетяна Петракова.

938D9914

А яким бачать це майбутнє самі діти? Напевно, найкраще про нього сказано у вірші, який розповідали юні артисти:

Я хочу сказати простими словами,

Про те, що турбує мене вечорами,

Про те, як в думках я малюю картину,

Якою я бачу свою Україну!

В моїй Україні ніхто не стріляє,

Ніхто не калічить, ніхто не вбиває!

В моїй Україні ніхто не воює!

Своє і чуже життя кожен цінує!

В моєї країни чудові сусіди,

Запрошують в гості, і я до них їду.

Сусіди й самі в нас часто бувають.

Не брешуть, не крадуть, ніде не блукають!

В моїй Україні не плюють на підлогу,

Отримують і надають допомогу,

І молодь моя не п'є і не курить,

Займається спортом, співати так любить!

В моїй Україні чемні дівчата!

А хлопці вміють їх щиро кохати!

Навчаються жити, читають книжки,

І горді від того наші батьки!

В моїй Україні немає кордонів!

І море, і сонце, Дніпро, терикони,

Карпати зимою в засніжених шапках,-

Моя Україна! Люблю її! Крапка!

Запашний український хліб зі Львова та рекордного розміру рушник з побажаннями й дитячими надіями, який розгорнули учасники, доповнили атмосферу фестивалю.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.