Понеділок, 06 серпня 2018 18:27

Закарпаття: якісні реформи в країні може провести тільки нова політична еліта

 

Україна має йти вперед темпами, що випереджатимуть наших сусідів. А це не менше ніж 10% приросту ВВП за рік. Ми маємо припинити тупцювати на місці із 3% економічного зростання. Інакше ніколи не подолаємо прірву, що розділяє нас із країнами Європи. Ніколи не зупинимо трудової міграції, а перетворимося на націю бідних пенсіонерів. Про це заявив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик під час робочої поїздки до Закарпатської області.

 

За словами політика, світ заходить у часи, коли пріоритетом кожної держави є її національні інтереси.

«Україна в умовах глобальної конкуренції також має переслідувати чітку мету – бути самодостатньою, заможною державою.

Ефективні реформи можна провести за 2–3 роки, але головна передумова цього – оновлення парламенту та створення цілісної системи управління державою», – підкреслив Віталій Скоцик.

 

2

 

Політик переконаний, що кожен регіон повинен отримати стимули для розвитку з акцентом на його природних, економічних і культурних перевагах. На Закарпатті, зокрема, потрібно зупинити контрабандне вивезення лісу-кругляка і відновити лісопереробну галузь, створити умови для роботи збутових кооперативів, відновити солеваріння і забезпечити якісні дороги в усіх районах.

 

«Українську економіку не врятують олігархи і ті, хто представляє їхні інтереси в парламенті й уряді. Так само, як карпатські ліси не рятує мораторій. Потрібно прибрати корупцію і дати лісорубам виготовляти меблі чи будматеріали на місці. Виноробів потрібно припинити "душити" податками, їм потрібні цивілізовані умови та можливості для розвитку бізнесу. Туризм неможливий без якісних доріг і чистого довкілля», – каже політик.

 

Управління країною потребує змін, а їх можуть здійснювати тільки відповідальні політики, – впевнені і представники Аграрної партії на місцях.

 

«Закарпаття – це перлина України, якій Богом дано бути містком між усією країною і Європою. Це унікальний регіон із масою природних багатств, рекреаційних зон, туристичних об’єктів, перспективний логістичний вузол. Потрібен лише поштовх, аби розкрити економічний потенціал регіону і таланти закарпатців», – переконаний голова Закарпатської обласної організації Аграрної партії Іван Паук.

 

38507721 194264198109559 8234349877287452672 n

 

У рамках візиту 6 серпня лідер Аграрної партії провів низку зустрічей із громадськістю Тячівського, Рахівського, Виноградівського, Хустського, Ужгородського, Іршавського, Мукачівського, Берегівського та Свалявського районів. Крім того, політик вручив призи переможцям 7-го міжнародного дитячого футбольного турніру в селі Великий Бичків, що в Рахівському районі. 

 

3

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.