Понеділок, 09 липня 2018 22:51

«Зелені ангели-охоронці» - новий всеукраїнський проект Молодіжного крила Аграрної партії

Танцюють всі! 8 липня у столичному Гідропарку Молодіжне крило Аграрної партії України організувало дискотеку для людей літнього віку "AgroDance". Цей захід став першою ластівкою нового всеукраїнського проекту Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії "Зелені ангели-охоронці".

 

«Співпраця молоді з людьми літнього віку – один із пріоритетних напрямків роботи Молодіжного крила Аграрної партії. Це не тільки можливість допомагати стареньким, але й великий виховний ефект і для самої молоді. А ще це нереальний заряд позитиву і натхнення! Чесно кажучи, нам 18-, 20-, 30-річним важкувато було станцювати і третину того, що вміють ці літні люди. Відтепер вони для нас - приклад, як треба жити по-максимуму! Відтепер вони наша Супермолодь, а ми їхні Зелені ангели-охоронці! Вірю, «AgroDance» стане новою доброю традицією, яка об'єднує покоління!»  – наголосила член Політради, голова Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії Анна Мадей.

 

Молодь Аграрної партії підготувала для літніх людей запальні танцювальні конкурси та цінні призи.

 

 

«Переможців визначали оплесками самі глядачі. А от відбір фіналістів проводила наша молодь. Я, наприклад, кандидат у майстри спорту з бальних танців, свого часу доводилося бути в журі різних змагань. Але визначати кращі танцювальні пари на дискотеці “AgroDance” було дійсно по-особливому тепло і щиро, цей досвід ні з чим не порівняти!»,  – зазначив заступник голови Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії Георгій Лаптій.

 

«Насправді то танцювали хлопці і дівчата, бо в душі всі ми молоді. А який запал був! Чесно кажучи, не кожний молодий так зможе.  Радий, що цей  пілотний  проект прийшов весело та на високому  рівні. Дуже вдячний нашій команді, вкотре все злагоджено та креативно.  Любіть життя.  Любіть музику.  Далі більше!»  – наголосив голова Центрального молодіжного крила Аграрної партії Володимир Волков.

 

Стартувавши зі столиці, вже невдовзі всеукраїнський проект Молодіжного крила Аграрної партії «Зелені ангели-охоронці» охопить всі куточки нашої країни.

 

3

 

2

 

1

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.