Субота, 16 липня 2016 13:20

Звернення голови Аграрної партії України з нагоди 16-річниці проголошення державного суверенітету

16 липня 1990 року Верховна Рада України ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Це був крок нашої держави на шляху відновлення історичної справедливості, відродження української державності та суверенітету українського народу над своєю територією.
Декларація визначала основні положення життєдіяльності майбутньої української держави. Зокрема, визначала, що всі ресурси, включаючи надра і землю належать виключно народу України.

Декларація про державний суверенітет стала продовженням демократичної української традиції закладеній ще у Конституції козацької держави Пилипа Орлика.

Сьогодні згадаємо цю визначну віху нашої історії. Згадаймо тисячі героїв України, які поклали своє життя і здоров’я заради того, щоб Україна була суверенною, а український народ мав право самостійно визначати, як йому жити на своїй землі.

Нехай це нагадування у кожного з нас виховує повагу до державних символів України, якими є такі документи, як Декларація про державний суверенітет України. Адже саме повага до себе, свого народу, своєї держави і є тими наріжними каменями, на яких будують сильну державу.

Зі святом Вас Українці!

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.