Четвер, 01 грудня 2016 16:35

Звернення Віталія Скоцика з нагоди 25-ї річниці Всеукраїнського референдуму 1 грудня

Дорогі українці, вільна Україно!

Рівно 25 років тому усі ми зробили доленосний історичний вибір під час всенародного референдуму. 1 грудня 1991 року стало початком нової політичної ери не лише для нас, а й для всіх пострадянських країн, наших західних і східних сусідів. Наш вибір змінив геополітичну карту світу.

Тоді 90% голосів було віддано за Незалежність України. Знаю, що протягом останніх десятиліть багато хто розчаровувався в своєму виборі, а потім знову знаходив у собі віру. Війна за нашу Незалежність триває й зараз – збройна, економічна, політична. Але якби референдум повторився сьогодні, абсолютна більшість із нас повторно сказала б «так» своїй свободі й Незалежності держави.

Хоча надії на стрімкий розвиток нашої країни не справдилися через непрофесійні, а часом і злочинні «еліти», Україна не втратила свій головний потенціал. З нами наша родюча земля, завдяки якій ми залишаємося житницею Європи. З нами наші інтелектуальні й талановиті люди, здатні створювати своєю працею великі багатства.

Усе, чого бракувало Україні весь цей час, - присутності порядних професіоналів у владі. Але сьогодні вони активно об’єднуються, щоб звільнити країну від корумпованої і бездарної верхівки. Треба їх підтримати або самому ставати одним із них і брати відповідальність за країну. Бо кожні вибори – це до певної міри повторення нашого референдуму за Незалежність.

У цей день я бажаю всім не втрачати віру в себе і в Україну. Наш власний успіх і успіх країни невіддільні. Наша праця і розум здатні творити дива. Я бажаю всім нам миру і єдності, за якими неодмінно прийде процвітання держави і гідне життя кожного. Зі святом!

Лідер Аграрної партії Віталій Скоцик

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.