Вівторок, 17 лютого 2015 13:51

Стаття в виданні «Аграрний бюлетень»

10 лютого в м. Мелітополі зібрались всі небайдужі до майбутнього нашої держави аграрії Запорізької області, аби познайомитись із політичною силою, яка вектором розвитку України бачить стратегічний розвиток саме аграрної сфери економіки.

«За останні роки тільки аграрна галузь давала приріст економіці держави», - цими словам відкрив збори Олег Ніколенко, депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії «За рідне село!».

«Але поодинці, нам, аграріям, надзвичайно важно здолати сучасні важкі реалії державної політики та протидіяти ним. Нам треба консолідувати свої зусилля!».

Так, дійсно, уряди змінюються, а проблеми аграріїв залишаються незмінними та тільки наростають з року в рік. «Ми хочемо побудувати в Україні першу демократичну партію за принципом "з низу до верху". Ми маємо людей - аграріїв, які мають свої розвинені господарства, свій бізнес. І їм потрібна партія - як інструмент організації суспільства, як інструмент захисту прав та інтересів жителів сільських територій», - наголосив Віталій Скоцик, лідер Аграрної партії України.

Про ідеї та пропозиції нової політичної сили зібралось дізнатись понад 100 аграріїв з усієї Запорізької області. Багато питань пролунало в залі, багато відповідей було отримано, але кожен з присутніх відповів на головне питання сам собі: для перемоги і процвітання України потрібне аграрне політичне лобі. «Аграрну партію України» підтримали Володимир Кюрчев, ректор Таврійського Державного Агротехнологічного університету, Анатолій Тиховод, голова Аграрного союзу України у Запорізькій області, Анатолій Довгань, голова асоціації фермерів та приватних землевласників Запорізької області та багато інших.

«Я впевнений, що нова партія в Україні буде! Ми повинні лобіювати інтереси аграріїв із загальноекономічної позиції. Ми повинні консолідувати свої зусилля, бо тільки так можна досягнути успіху!»,  - підтримав у своєму виступі Аграрну партію України депутат Запорізької обласної ради Сергій Грачов.

«В Запорізькій області аграрії значно більш згуртовані, ніж в інших регіонах», - впевнений Віталій Скоцик. Є родина, є земля, є налагоджений бізнес, для захисту яких потрібен політичний інструмент та авторитетний лідер.

В суботу, 14 лютого, в області пройде звітно-виборча конференція, на якій аграрії оберуть гідного керівника обласної аграрної партії. «Зараз у наших аграріїв з'явилось нове мислення. Ми завжди були і є єдиною силою, і зараз маємо на меті разом захищати наші інтереси, консолідовано й одностайно. Ця сила - Аграрна партія України», - висловив свою думку й думку колег, які вважають його кандидатуру гідної посади керівника обласної партії, Олег Ніколенко.

Юлія Зайцева, Аграрний Бюлетень

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.