Четвер, 26 листопада 2015 17:25

Подих рідної землі

Не було і не буде в людині у цьому складному, жорстокому і загартованому   світі нічого дорожчого, нічого святого, як рідна земля.

Земля батьків, дідів і прадідів наших. Земля всього народу нашого, і від того, як у плині віків складається доля нашої, такою формується і постає в історичних вимірах - доля й саме життя – духовне й фізичне, як всього народу українського в його національній самобутності, так і кожного з нас зокрема, хочемо ми його чи ні.

«Святої віри благочестя,

І подих рідної землі –

Одвічно і навічно

Поєднані в твоїй душі»

(с. Носань)

indexАле доля і духовне та матеріальне благополуччя нашої батьківської землі залежить не тільки від історичних поступів, всіляких катаклізмів, бід і випробувань, ай у великій, якщо не сказати визначальній мірі, від нас самих, тих мільйонів особистостей, що й складають народ і його цілісну самодостатність.

Якби там не було, а долі наші і кожного зокрема, і всього народу в його живій і діяльній зрідненості, залежить таки від нас самих: нашої громадянської і патріотичної зрілості, нашої культури, наших духовних орієнтирів, нашої згуртованості, єдності і чіткості світоглядних позицій, нашої любові до Неї-Богом даної нам, такої щедрої, красивої і багатої своїми хлібними щедротами, та різними іншими благами – землі нашої, нашого безцінного скарбу і цей скарб, що належав, належить і буде належати всьому народові нашому – ми й повинні берегти, доглядати і примножувати його родючу силу.

Приємно і вельми обнадійливе для всіх нас, громадян України, те, що новосформована Аграрна партія України з її обласними і регіональними осередками, - залучила і об’єднала в своєму складі кращих синів і дочок, мудрих, досвідчених і працьовитих патріотів батьківської землі, які і себе возвисять у своєму хліборобському гартів і самовідданому служінні незалежній Україні, її незрівнянній землі годувальниці.

Приємно й те що організації Аграрної партії очолюють, як досвідчені, так і молоді, енергійні фахівці своєї справи. Як на мою думку, то саме за Аграрною партією постає в найближчих перспективах світле майбутнє і великі трудові успіхи й конкретні здобутки.

Тим паче, що очолити партію довірено молодому і далекоглядному господареві Скоцику Віталію, який вже своїми конкретними справами довів всій Україні як треба працювати і відроджувати аграрно-промисловий комплекс в самотній Українській державі.

Дай Боже!

Сергій Носань

Письменник, заслужений діяч мистецтв України

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.