Середа, 17 травня 2017 11:29

Пробудження: визначальний виклик і вибір майбутнього

Представники нинішньої, так званої, «політичної еліти» в черговий раз намагаються маніпулювати суспільною свідомістю для досягнення власних економічних інтересів. Але цього разу суспільство отримало визначальний виклик, адже вирішується доля найціннішого ресурсу – найкращої у всьому світі української землі.

 

Нинішня її ринкова вартість – 500 доларів США, у десятки разів нижча, ніж у країнах Євросоюзу. (Наприклад, 1 гектар баварської сільськогосподарської землі коштує приблизно 30 тис. євро). А отже, без перебільшення можна говорити, що умови для привласнення (крадіжки) з наступним перепродажем українських чорноземів за значно вищою ціною вже штучно створені.

 

Прийом для маніпуляції свідомістю населення, перевірений неодноразово упродовж всіх років незалежності, – запропонувати дві крайності, з яких  потрібно вибирати менше зло: або запровадити дикий, неконтрольований ринок землі сільськогосподарського призначення, або залишити нині діючі тіньові, корумповані схеми монопольного привласнення земельних паїв.

 

Провладні політики у різний спосіб, з використанням широкого арсеналу засобів маніпуляції, наполегливо протискають першу крайність.

 

Частина опозиційних політичних сил, через сформовану та озвучену ними пропозицію безстрокового продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель, фактично продовжують існування другої крайності.

 

Аграрна партія, як конструктивна політична сила, пропонує нову альтернативу, яка гарантовано забезпечить сталий суспільно-політичний та соціально-економічний розвиток держави – збереження мораторію на продаж землі впродовж 3-5 років з одночасним проведенням якісної, інноваційної земельної реформи в інтересах кожного українця і України загалом.

 

Настає час для зваженого, відповідального та свідомого вибору власного майбутнього. Українцям пора перестати просто довірливо піддаватись черговим маніпуляціям.

 

Дедалі більш очевидним стає і те, що у першу чергу слід розраховувати на власні сили та власний розум, що справжнє покликання України є не в тому, щоб копіювати чи наздоганяти когось, а ефективно задіяти унікальні, дані Богом і природою ресурси на благо своїх громадян.

 

Наше визначальне завдання – дати новий приклад побудови справді відкритого, справедливого і ефективного суспільства. А основою для розбудови цього нового суспільства буде успішна, прозора, ефективна та справедлива, інноваційна земельна реформа.

 

Українцям треба лише знову повірити у себе і сказати одне одному, що вже настав:

Час Пробудження,

Час керуватись Новими Цінностями,

Час Української Перемоги.   

Петро Мокляк

Голова Центральної

контрольно-ревізійної

комісії Аграрної

партії України

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.