Чернівецька облрада вимагає переглянути закон щодо зберігання пального для сільгоспвиробників

Изображение статьи

Чернівецька обласна рада підтримала звернення депутатів фракції Аграрної партії України та закликала президента та Верховну Раду подати зміни до закону щодо включення сільськогосподарських товаровиробників в перелік підприємств, які не зобов’язані отримувати ліцензію на право зберігання пального.

Відповідне звернення було ухвалено депутатами на пленарному засіданні 31-ї сесії Чернівецької обласної ради 28 травня 2019 року.

1 липня 2019 року набуває чинності закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», згідно з яким усі сільгоспвиробники, які мають ємності для зберігання пального, мають отримати ліцензію на право зберігання.

«Для отримання такої ліцензії підприємства повинні подати практично нереальний пакет документів, в тому числі акт введення в експлуатацію нерухомого майна, яких підприємства переважно не мають, тому що викуповували об’єкти з пайових фондів, купували у фізичних осіб тощо», – йдеться у зверненні.

Також депутати наголошують, що закон протирічить іншим законодавчим актам України, а це створює труднощі у його виконанні. За неотримання ліцензії для аграріїв передбачений штраф у розмірі 500 тис грн. без попередження та перехідного періоду.

«Просимо президента України терміново подати, а Верховну Раду України терміново розглянути законопроект, яким включити сільськогосподарських товаровиробників до переліку підприємств, які не зобов’язані отримувати ліцензію на місце зберігання пального», – зазначила Чернівецька обласна рада у зверненні.

Для ознайомлення зі зверненням натисніть ТУТ.

Останні новини