Члени Аграрної партії на Чернігівщині готуються до виборів в ОТГ

Изображение статьи

15 травня заступник голови Аграрної партії України, очільник Чернігівської обласної організації Аграрної партії Сергій Гайдай провів засідання з головами місцевих осередків та окреслив основні завдання щодо підготовки до виборів та довиборів в об'єднаних територіальних громадах, що відбудуться 30 червня.

«Йдемо працювати для людей! Наші вимоги залишаються незміннні: землю-громадам, владу – громадам, кошти –громадам!» – зазначив Сергій Гайдай.

Нагадаємо, що на Чернігівщині 11 травня розпочався виборчий процес перших виборах депутатів у 5 сільських об’єднаних територіальних громад та 1 міської: Вихвостівській, Хмільницькій, Киїнській, Новобілоуській, Озерянській та Борзнянській. У п’яти з них перші вибори не відбулися 23 грудня 2018 року через введення воєнного стану на території області.

Також виборчий процес розпочався і у п’яти об’єднаних громадах Чернігівської області, в яких відбулося доєднання населених пунктів до вже існуючих ОТГ. Додаткові місцеві вибори відбудуться у наступних ОТГ – Деснянській, Вертіївській, Любецькій, Михайло-Коцюбинській, Гончарівській ОТГ.

Останні новини