Кількість прихильників Аграрної партії України продовжує зростати

Изображение статьи

У Кропивницькому 19 лютого відбулася конференція, на якій були присутні члени районних та міських осередків Кіровоградської обласної організації Аграрної партії України, голова АПУ Юрій Крутько та його заступник – Олег Корбан.

У вступному слові Голова Аграрної партії України Юрій Крутько привітав учасників конференції та наголосив на тому, що стратегічним завданням партії є перемога на парламентських виборах.

«Розгалужена система Аграрної партії та професійний підхід до роботи у громадах показує, що наша політична сила має всі шанси перемогти у парламентських перегонах 2019 року. І це є нашим основним стратегічним завданням. Для досягнення цієї мети потрібні зміни вектору суспільного та державного життя, скерованого на добробут українського народу», – зауважив Юрій Крутько.

Заступник голови Аграрної партії України Олег Корбан наголосив, що депутатам усіх рівнів необхідно активно долучатися до політичного процесу та проводити роз'яснювальну роботу серед населення.

Голова обласної організації Аграрної партії України Сергій Таровик відзначив, що кількість партійних рядів постійно зростає. За останній рік партійна організації Кіровоградської області кількісно збільшилася майже у два рази і об'єднує сьогодні понад 3 тисячі однодумців. Він поставив завдання перед керівниками районних та міських партійних організацій наповнити роботу первинних партійних осередків новим змістом, зважаючи на високу політичну конкуренцію у передвиборчому процесі.

«Головним завданням напередодні парламентських виборів стає розбудова партійної структури та посилення організаційно-партійної діяльності, формування стратегії перемоги та участі членів партії у майбутніх парламентських та місцевих виборах», – зауважив Сергій Таровик.

В обговоренні питань порядку денного конференції взяли участь шість делегатів від районних і міських партійних організацій та заступник Голови Аграрної партії Олег Корбан.

Під час конференції партійці обрали 15 делегатів на Х1Х з'їзд Аграрної партії та внесли зміни в керівні органи Кіровоградської обласної організації.

Керівникам семи районних та міських партійних організацій, які виконали завдання по розбудові партійних осередків було вручено подяки за результативну та плідну роботу.

Також Голова Аграрної партії України Юрій Крутько вручив новим членам партії партійні квитки.

Останні новини