На довиборах в Оліївській ОТГ Житомирської області переміг представник Аграрної партії

Изображение статьи

Член Аграрної партії Олександр Готич отримав перемогу на довиборах депутатів в Оліївській територіальній громаді.

Під час виборів 10 березня на нашого партійця чинився тиск з боку опонентів, суперники застосовували різного роду провокації, аби заплямувати Олександра Готича. Втім, мешканці Оліївщини віддали достатню кількість голосів за нашого партійця, адже знають його по реальних справах.

Таким чином, Оліївська ОТГ у своєму складі має вже двох чинних депутатів від Аграрної партії.

Зазначимо, що наймолодшого депутата Аграрної партії Анастасію Слісарчук за надуманими приводом члени ТВК хотіли позбавити депутатського мандату, але у відповідності до українського законодавства, обласна організація політсили захистила права однопартійки.

«Аграрна партія сьогодні - це команда сильних людей, молодих, амбітних та готових до змін. Як голова регіональної партійної організації наголошую: в своїх однопартійцях я впевнений, і захищатиму кожного з них. Але в разі неправомірних дій з боку наших депутатів, порушення ними партійної дисципліни та депутатської етики - покарання  буде суворим», - зазначив голова Житомирської обласної організації Аграрної партії Володимир Федоренко, вітаючи Олександра Готича з обранням.

Останні новини