На Полтавщині Аграрна партія отримала 5 депутатських мандатів

Изображение статьи

На Полтавщині 29-го квітня перші вибори відбулись у 2-х ОТГ – Коломацькій та Терешківській. До обох пройшли по 2 депутати від Аграрної партії. Ще один член політсили пройшов до Терешківської об’єднаної територіальної громади як самовисуванець.

 

Про це повідомив голова Полтавської обласної організації Аграрної партії Олександр Ківшик.

«Олігархічні партії розглядають вибори до ОТГ як підготовку до президентської і парламентської кампаній. Завдяки різним технологіям та шаленим сумам вони прагнуть створити собі «дуті» рейтинги. На цих виборах, як і на попередніх, нас не бачили і не хотіли бачити ні як учасників, ні як переможців», – зазначив Олександр Ківшик.

 

На Полтавщині у день виборів не обійшлося без порушень на дільницях. Так, за даними спостерігачів, на одній із них голова виборчої комісії принесла печатку з дому. Жінка пояснює інцидент тим, що члени комісії нібито схвалили рішення про те, що печатка буде у неї на збереженні. Наглядачі викликали правоохоронців та склали відповідний акт.

«Попри весь арсенал брудних технологій, які було застосовано проти нас, Аграрна партія ні на крок не відступить від своїх принципів. Ми переконані, що справжній розвиток держави має розпочатися з оновлення політичної системи, а воно починається з громад», – зауважив Олександр Ківшик.

 

Нагадаємо, 29-го квітня перші вибори проходили в 40-ка ОТГ в 17-ти областях. За результатами попереднього підрахунку голосів Аграрна партія – у трійці переможців по всій країні.

 

На перших місцевих виборах у 51-й ОТГ 24-го грудня 2017 року Аграрна партія посіла третє місце – 119 її кандидатів стали депутатами. Із них політсила висувала 117 – це 13,67% від загальної кількості обраних депутатів, які представляли різні партії. Ще два члени Аграрної партії перемогли як самовисуванці.

 

Це уже 5-та хвиля виборів поспіль, на яких Аграрна партія входить до трійки лідерів.

 

В органах місцевого самоврядування від політсили вже працює майже 5 тисяч депутатів.

Останні новини