На Вінниччині до лав Аграрної партії долучилося понад 120 українців

Изображение статьи

В Ладижині, що на Вінниччині, пройшла звітно-виборча конференція Ладижинської міської партійної організації Аграрної партії України. Серед важливих питань, які вирішили на конференції, – це обрання нового голови, керівних органів, заступників та формування молодіжного крила Ладижинської організації. У підсумку – новим головою Ладижинської міської партійної організації обрали Владислава Вікторовича Болоховського. Також на цій конференції в міську парторганізацію прийняли 123 людини.

За словами новопризначеного голови Ладижинської міської партійної організації Болоховського Владислава, за час незалежності України люди розучилися довіряти політикам та порожнім обіцянкам, саме тому Аграрна партія, як демократична сила, приваблює усе більше активних громадян.

«В українському суспільстві відбуваються важливі зміни. Висока активність та бажання людей розбиратися в усіх аспектах управління та впливати на законотворчі процеси стали тією силою, що зможе зрештою змінити усю країну», - зазначив голова Ладижинської міської партійної організації Владислав Болоховський.

Під час партійних зборів та подальшого спілкування люди проявили високу активність та обізнаність у процесах, що відбуваються у різних площинах функціонування суспільства. Розмовляли про багато важливих речей, таких як: економічна незалежність України, створення умов для повернення додому мільйонів заробітчан, подолання корупції. Знайомили з ідеями та приводили свої доводи і з приводу децентралізації, реформи охорони здоров’я, реформи освіти та багато іншого. Розійшлись партійці затемна.

«Тільки активність кожного українця, безпосередня участь у процесах, що відбуваються в країни, дасть можливість зупинити руйнівні процеси та побудувати сильну, економічно розвинену країну. Сьогодні, ми побачили справді патріотично налаштованих громадян, які готові брати на себе відповідальність. Саме ці люди сформують, в найближчому майбутньому, основу сильної, розвиненої, успішної України», - підсумував голова Вінницької регіональної партійної організації Аграрної партії України Сергій Гуцол.

Останні новини