Шляхами неоголошеної війни…

Изображение статьи

В приміщенні Полтавського краєзнавчого музею пройшов чудовий захід. Редактор Глобинської районної газети “Зоря Придніпров'я” Вікторія Сусід презентувала громадськості книгу під назвою “Шляхами неоголошеної війни”.

Задум книги виник 2015 року, коли тривожні події на Сході України об'єднали тисячі небайдужих людей, воїнів, волонтерів навколо завдань захисту Батьківщини.

З 2014 року на сторінках газети “Зоря Придніпров'я” почали з'являтися розповіді про мешканців Глобинщини, які пішли на війну добровільно чи за мобілізацією. Історії життя цих людей різні, але всіх їх об'єднує гаряче бажання з честю виконати свій воїнський обов'язок.

Основна ідея нарисів про людей війни, живих і загиблих, за задумом упорядників книги, полягає у збереженні пам'яті про людей, яких називають звичайними героями, виховання поваги до тих, хто не сховався за спинами інших, віддав Батьківщині найдорожче — своє життя.

У презентації книги взяли участь представники влади Глобинського району, учасники АТО, військовий капелан, районний військовий комісар. Долучились до цієї соціально значущої події і члени Аграрної партії України.

Зокрема депутати Глобинської районної ради, на чолі з головою райради, членом Аграрної партії України Володимиром Сьоміним, зробили свій вклад в популяризацію книги, викупивши частину тиражу для родин загиблих воїнів АТО, волонтерів та учасників АТО.

Голова Полтавської обласної партійної організації, депутат обласної ради від Глобинського району Ківшик Олександр Петрович, вітаючи Вікторію Сусід, в своєму виступі вказав, що Вікторія Володимирівна є автором ідеї, впорядником та дизайнером книги.

“Ця книжка не просто збірка, в якій підводиться підсумок окремої роботи. Ця книга — пам'ять. Це — слово в майбутнє, яке завжди будуть чути наступні покоління і сьогоднішня молодь. Ця збірка про тих, хто залишив частину себе на цій війні, і для тих, хто повинен зберегти пам'ять про наших захисників”, — зазначив Олександр Ківшик і подякував Вікторії Володимирівні за активну життєву позицію.

Останні новини