Скадовська районна організація Аграрної партії започаткувала казкове свято на Херсонщині

Изображение статьи

Херсонщина така тепла і сонячна не лише тому, що південна, а й тому, що в ньому живуть діти – наш  найдорожчий скарб!

Справжнє набуває сенсу, а майбутнє здається щасливим, коли діточки посміхаються.

Ось і в перший день літа та з нагоди Дня захисту дітей, Скадовська районна організація влаштувала незабутнє свято дитячо-юнацької творчості під символічною назвою  –  "Хай завжди буде Сонце!", яке подарувала яркі емоції та посмішки на дитячих обличчях.

Особливістю заходу, який об’єднав майже 500 гостей стало те, що понад 40 дитячих колективів, які взяли в ньому участь, приїхали до Скадовська з невеличких населених пунктів Херсонщини. Чудові виступи дітлахів довели, що дитяча самодіяльність розвивається, незалежно від величини містечка, що таланти та майбутні українські зірки можуть засяяти, вийшовши із невеличкого села чи селища.

Привітання із гарним починанням та побажання фестивалю рости і розширюватись висловили почесні гості фестивалю: голова Херсонської обласної організації Аграрної партії Микола Халупенко, поет, лауреат Шевченківської премії, член Аграрної партії Анатолій Кичинський, керівник Херсонського клубу спортивного бального танцю "Адеона" Сніжана Бережна, викладач Херсонського училища культури, режисер навчального театру "Квіл" Володимир Савчук.

"Діти - промінці сонця в нашому житті, які постійно радують своєю невичерпною енергією, талановитістю та завзяттям. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми – це те, задля чого ми живемо", - саме такими словами відкрив захід Микола Халупенко та  побажав дітям радості, успіхів та розвивати свої таланти і здібності.

Святкова програма була насичена та яскрава. Як зазначив голова Скадовської районної організації Костянтин Ольшевський, їх команда до останнього не наважувалися давати масштабну рекламу фестивалю:

"Багато дітей, що виступали на сцені Скадовська, були, як то кажуть з глибинки. І ми не були до кінця впевнені – чи вийде наш задум на рівні. Але те що вийшло – перевершило сподівання! Діти показали досить високий рівень: і костюми, і хореографія, і вокальна підготовка були просто відмінними", – зазначив він та додав, що у планах районної організації зробити цей фестиваль щорічним.

Висловив сподівання Костянтин Ольшевський й на те, що вже наступного року фестиваль "Хай завжди буде Сонце" вийде за межі Херсонської області і, можливо, дасть старт новим українським зіркам.

"Наші діти дійсно є дуже талановитими  – ми могли на власні очі сьогодні в цьому переконатися. Тому я буду підтримувати це чудове починання - щоб свято стало традиційним, і буду докладати зусиль, щоб дитинство в наших дітей було дійсно сонячним, мирним та щасливим!" – підсумував під час нагородження учасників Костянтин Ольшевський.

Завершився святковий день для учасників музичного свята приємними сюрпризами – солодкими подарунками та безкоштовними атракціонами.

Останні новини