Студенти-іноземці переймали досвід у сумських партійців-аграріїв

Изображение статьи

Іноземні студенти Сумського національного аграрного університету факультету економіка й менеджмент першого магістерського курсу не в теорії, а на практиці вивчали особливості аграрного бізнесу в Україні. Молодь переймала досвід у сумських партійців-аграріїв, завітавши на ТОВ «Хлібодар».

«У цьому році наш університет уперше взяв на навчання студентів-магістрів з Китаю. Наразі їх до 70 людей, а наступного навчального року буде більше. Разом з китайцями навчаються й четверо африканців із Камеруну та Нігерії. Чому приїхали на ТОВ «Хлібодар»? Звісно, за кращим досвідом, це підприємство є одним з найуспішніших у аграрному секторі по нашому регіону, а в Сумському районі. Упевнена: у майбутніх іноземних спеціалістів буде безліч питань до наших вітчизняних аграріїв-практиків. А на перспективу – це ще й ділові та дружні зв’язки між нашими країнами, зокрема в галузі АПК, економіки», – зазначила заступниця декана факультету по роботі з іноземними студентами Світлана Лукаш.

За словами голови Сумської регіональної організації Аграрної партії України Сергія Карпенка, сумські аграрії вже мають взаємовигідні відносини з Китайською Народною Республікою, експортуючи до цієї країни пшеницю, сою, кукурудзу та соняшникову олію. Нещодавно й він сам разом із колегами відвідали Китай із діловим візитом, взяли участь у масштабній агропромисловій виставці та поспілкувалися із працівниками і топ-менеджерами великих агропідприємств.

«Мені цікаві умови державних інвестувань, банківських пільгових кредитів для аграрного бізнесу, що формують інвестиційний та економічний клімат в Україні. Я вже започаткував свою маленьку справу, намагаюсь її просувати. Сьогоднішнє спілкування з керівником ТОВ «Хлібодар» для мене надзвичайно цінне та інформативне», – розповів студент із Камеруну Кловіс Тчиджу.

Зазначимо, керівником успішного агропідприємства «Хлібодар», що спеціалізується на рослинництві й тваринництві, є очільник сумських партійців-аграріїв, депутат Сумської райради Сергій Карпенко.

Останні новини